Uwaga TVN. Katowice: Pan Janusz żyje bez prądu. Sąsiedzi boją się rozmawiać

2021-10-18 21:12
Uwaga TVN. Katowice: Pan Janusz żyje bez prądu. Sąsiedzi boją się rozmawiać
Autor: Pixabay Uwaga TVN. Katowice: Pan Janusz żyje bez prądu. Sąsiedzi boją się rozmawiać. Zdjęcie ilustracyjne.

Mężczyzna w jednej z kamienic w Katowicach wynajął mieszkanie na 10 lat, szybko jednak dostał wypowiedzenie. Teraz 58-latek nie ma nawet klucza od drzwi wyjściowych. Historię pana Janusza możemy zobaczyć w najnowszym reportażu "Uwagi" TVN.

- Kiedy przyjechałem do mieszkania, był w nim totalny syf. Pierwsze, co zrobiłem po podpisaniu umowy, to posprzątałem. Okazało się, że w ścianie jest grzyb. Nie było prądu, wystąpiłem do energetyki o podłączenie i zamontowali mi. Ze ściany wystawał jakiś kabel i nagle to wybuchło – opowiada mężczyzna - powiedział reporterce "Uwagi" pan Janusz. Jak twierdzi 58-latek, umówił się z administratorką budynku, że przez pierwsze pół roku nie płaci czynszu, ale za to ma wyremontować mieszkanie. Mimo to niedawno dostał wypowiedzenie najmu. Z reportażu wynika, że mężczyzna jako jedyny z lokatorów kamienicy nie ma kluczy do drzwi wyjściowych z budynku, żyje bez prądu, ma wybite szyby w oknach (twierdzi, że zrobił to syn administratorki). - Nie będę nic gadać, bo będzie to samo ze mną – powiedziała dziennikarce "Uwagi" jedna z kobiet mieszkających w kamienicy. Administratorka budynku nie chciała rozmawiać z reporterką. Póki co pan Janusz nie zamierza się wyprowadzać. Czytaj też: Świętochłowice. Mieszkańcy trzęsą się z zimna! Brak ogrzewania. "Chodzimy w kurtkach po domu"

Nadbudówka oszpeciła zabytkową kamienicę
Sonda
Czy Katowice to dobre miasto do życia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE