Katowice. Potrącenie na ul. Oswobodzenia

i

Autor: pixabay.com

Czarna seria!

Katowice. Potrącenie na ul. Oswobodzenia. Kobieta z urazem głowy trafiła do szpitala

2022-11-30 8:31

Kolejny w krótkim odstępie czasu wypadek z udziałem pieszego w Katowicach. Tym razem doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych na ul. Oswobodzenia. Do zdarzenia doszło w środę, 30 listopada w godzinach rano.

Do kolejnego potrącenia w Katowicach doszło w rejonie skrzyżowania ul. Oswobodzenia z ul. Leśnego Potoku w środę, 30 listopada około godz. 5.59 rano. - Wedle wstępnych ustaleń kierujący seatem 59-latek potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 43-letnią kobietę - mówi Łukasz Kloc z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. - Poszkodowana z urazem głowy trafiła do szpitala - dodaje. Kierowca był trzeźwy. Ulica Oswobodzenia jest już przejezdna.

Przypomnijmy, że tylko wczoraj (29 listopada) doszło w Katowicach do dwóch tragicznych wypadków. Rano na ul. Witosa samochód potrącił starszą kobietę, która zmarła w szpitalu. Z kolei wieczorem na autostradzie A4 młoda kobieta spadła najprawdopodobniej z kładki. Niestety, nie przeżyła.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Potrącenie pieszej przez hulajnogę przy Dworcu Centralnym w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają