Wypadek na autostradzie A4 w Katowicach. Droga w kierunku Krakowa jest zablokowana

i

Autor: KMP SP w Katowicach Wypadek na autostradzie A4 w Katowicach. Droga w kierunku Krakowa jest zablokowana

Zablokowana droga

Wypadek na autostradzie A4 w Katowicach. Droga w kierunku Krakowa jest zablokowana

Do koszmarnego wypadku z udziałem pieszego doszło na autostradzie A4 w Kierunku Krakowa na wysokości 3 Stawów w Katowicach. Zablokowane są dwa pasy jezdni. Służby apelują o stworzenie korytarzu życia, tak by wszystkie służby bez opóźnienie mogły dojechać na miejsca zdarzenia.

Wypadek na autostradzie A4 w Katowicach. Droga w kierunku Krakowa jest zablokowana

Poważne utrudnienia na autostradzie A4 w Katowicach na wysokości centrum handlowego 3 Stawy, doszło do wypadku z udziałem osoby postronnej. Dwa pasy w kierunku Krakowa są zablokowane.

Z pierwszych ustaleń wynika, że doszło do potrącenia osoby. Na razie nie wiadomo, jak doszło do tego zdarzenia. Na miejscu pracują 3 zastępy straży pożarnej. Ratownicy apelują o utworzenie korytarza życia.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kobieta, która skoczyła z kładki zginęła na miejscu.

Jak powiedział w rozmowie z dziennikzachodni.pl mł. asp. Łukasz Kloc, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że prawdopodobnie doszło do próby samobójczej lub nieszczęśliwego wypadku.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają