Lotnisko Pyrzowice

i

Autor: Katarzyna Zaremba/Super Express Lotnisko Pyrzowice

Katowice-Pyrzowice. SKANDAL! 40 pasażerów nie weszło na pokład samolotu. Wszystko przez kolejki?

2021-07-21 13:48

Katowice-Pyrzowice. Aż 40 pasażerów nie wyleciało dziś do Pafos na Cyprze! Samolot linii Ryanair nie przyjął ich na pokład. Wielu z nich jest wściekłych z tego powodu! Linia tłumaczy, że problemem były ogromne kolejki przy odprawie paszportowej. Część pasażerów nie zdążyła na samolot! Co z nimi dalej będzie? Szczegóły na se.pl.

Tragedia po Antidotum. W Czechach rozbił się samolot T-28 Trojan

Do zdarzenia doszło w środę 21 lipca. Pasażerowie mieli zaplanowany lot z Katowic-Pyrzowic na Pafos (Cypr). Zaplanowany wylot był znacznie opóźniony. Wszystko przez spore perturbacje na lotnisku. Jak udało się nam dowiedzieć, grupa 40 pasażerów nie została wpuszczona na pokład samolotu linii Ryanair. Wedle źródeł Super Expressu stali bardzo długo w kolejce do kontroli bezpieczeństwa. Załoga samolotu postanowiła nie czekać. Statek opuścił lotnisko i poszybował na Cypr. Dlaczego doszło do takiej sytuacji? Oto stanowisko przesłane przez Olgę Pawlonkę, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach.

- Z powodu długich kolejek do kontroli paszportowej na lotnisku Katowice Airport (21 lipca) część pasażerów spóźniła się do gate’u oraz na samolot do Paphos. Poszkodowanym klientom zaoferowano odpowiednią pomoc i bezpłatnie zarezerwowano najbliższy lot. Ryanair szczerze przeprosił wszystkich poszkodowanych klientów za zakłócenia, które były całkowicie poza kontrolą linii lotniczej - czytamy w przesłanym oświadczeniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE