SZOK

Kierowca autobusu miejskiego wyłamał rogatki. Prowadził pojazd pod wpływem narkotyków!

Kierowca autobusu miejskiego z pełną prędkością wjechał na przejazd kolejowy, gdy zamykały się rogatki. Przejechał przez tory łamiąc przy tym zamykające się rogatki. Zignorował także sygnalizację świetlną. Jechał tak szybko, że aż się za nim kurzyło. Gdy został zatrzymany, okazało się, że jest pod wpływem narkotyków.

Wjechał autobusem miejskim na przejazd kolejowy i rozwalił rogatki. Był pod wpływem narkotyków!

W środę, 15 lutego na strzeżonym przejeździe kolejowym w Zabrzu na ul. Ziemskiej doszło do niebezpiecznego zdarzenia. 59-letni kierowca pędził autobusem miejskim, nie zatrzymał się nawet przed strzeżonym przejazdem kolejowym. Rozbił zamykające się rogatki w drobny mak. Nawet nie próbował hamować. Jechał tak szybko, że aż się za nim kurzyło. 

Wszystko nagrała kamera zamontowana przy przejeździe kolejowym. Policję powiadomił dróżnik. Szybko udało się go zatrzymać. Policjanci od razu sprawdzili stan trzeźwości zabrzanina, użyli też narkotestera. To drugie badanie wykazało, że może być on pod wpływem marihuany. Od kierowcy pobrano próbki krwi do dalszych badań.

Zabrzańscy policjanci poszukują teraz pasażerów, którzy w chwili zdarzenia jechali tym autobusem. Proszeni są o kontakt z Komisariatem II Policji w Zabrzu pod numerem telefonu 47 8543 610.

Sonda
Zażywałeś kiedyś narkotyki?
Kierowca autobusu miejskiego wyłamał rogatki. Prowadził pojazd pod wpływem narkotyków?!

Moda na trzeźwość szturmem zdobywa kolejnych wyznawców!

Posłuchaj i dowiedz się, czym jest NoLo.

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki