Boeing 737 - zdj. poglądowe

i

Autor: pixabay.com Tankowanie samolotu "do pełna" nie jest standardem

Kłótnia pilotów podczas lotu z Katowic do Turcji! "Ku**a, co Ty mi tu robisz?" [WIDEO]

2019-07-17 10:57

Wiadomo, że praca pilota samolotu może być stresująca. Doskonale obrazują to właśnie takie sytuacje. Na nagraniu z kokpitu Boeinga 737 jeden z pilotów żywiołowo reagował na poczynania kolegi. "Rzucał mięsem" na prawo i lewo!

Lot Enter Air 7041 odbywa się na odcinku między Katowicami a turecką Antalyą. Tuz po starcie podczas jednego z lotów doszło do kłótni pomiędzy kapitanem samolotu i drugim pilotem. Pierwszy z nich był bardzo poirytowany pracą kolegi. Jak podaje Wirtualna Polska kapitan zamierzał wykorzystać do tego komputerowy system nawigacji pionowej zwany VNAV (Vertical Nav). Drugi pilot natomiast, usłyszawszy nakaz kontrolera, wyłączył automat pokrętłem i podjął próbę ręcznego zwiększenia wysokości. To nie spodobało się dowódcy.

- Nie no, ku**a, co ty mi tu robisz! VNAV był? 100!. Po ch*j to żeś przekręcił? 100 ustaw. LNAV, VNAV ustaw. Zgadza się? No. 3000 Bug up speed i ku**a 3000 też nie było - mówi kapitan do swojego podopiecznego.

Słowa pilota wyciekły do sieci. - Na ironię losu zakrawa fakt, że "doświadczony" kapitan sam zachowuje się jak nowicjusz - blokuje częstotliwość na wciśniętym na nadawaniu. Ciekawe jakby się poczuł, gdyby po tej jego wypowiedzi dostał od kontrolera taką oto informację: - Nie no ku**a, co robisz ? Częstotliwość ku**a blokujesz ? Po ch*j żeś "nadawanie" wcisnął ?!? - komentuje jeden z internautów.

- Fajne odzywki kogoś kto odpowiada za samolot wypełniony ludźmi po brzegi. Niby wykształceni ale język jak przy łopacie - zauważa drugi. Co na to pracodawcy? Czekamy na komentarz Enter Air.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany