Koszmar na prostej drodze. Z aut zostały strzępy blachy. Nie żyje jedna osoba

i

Autor: POLICJA Koszmar na prostej drodze. Z aut zostały strzępy blachy. Nie żyje jedna osoba

HORROR NA JEZDNI

Koszmar na prostej drodze. Z aut zostały strzępy blachy. Nie żyje jedna osoba

2023-11-18 8:54

Policjanci z Gliwic wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 16 listopada w Zacharzowicach. Kierujący volkswagenem golfem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas, gdzie zderzył się z prawidłowo poruszającym się samochodem dostawczym. Kierowca samochodu osobowego zmarł na miejscu.

Zacharzowice. Tragiczny wypadek. Nie żyje jedna osoba

Do zdarzenia doszło w czwartek, 16 listopada po godzinie 17 w Zacharzowicach na ul. Poznańskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 29-letni kierowca volkswagena, w trakcie wyprzedzania ciągu pojazdów, stracił panowanie nad pojazdem, doprowadzając do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka dostawczym mercedesem. 61-letni kierowca większego pojazdu został opatrzony na miejscu, nie doznał poważniejszych obrażeń. Obrażenia kierowcy osobówki, okazały się jednak śmiertelne.

Droga była nieprzejezdna przez wiele godzin. Na miejscu pracowali policjanci z gliwickiej drogówki, prokurator, technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych, którzy prowadzili oględziny – mówią śląscy policjanci.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Nasi Partnerzy polecają