Koszmarny wypadek na DW910 w Będzinie. Kierowca PĘDZIŁ! Dwie osoby nie żyją [ZDJĘCIA]

2020-06-03 11:12 Bartosz Wojsa

W nocy doszło dzisiaj (3 czerwca) do koszmarnego wypadku na DW910 w Będzinie. Kierujący mazdą stracił panowanie nad samochodem i uderzył w słup oświetleniowy. Na miejscu zginął kierowca i pasażerka.

Aktualizacja, godz. 11:15:

Policja opublikowała komunikat w sprawie: - Najprawdopodobniej przyczyną tragicznego wypadku, który miał miejsce dzisiaj nad ranem na Alei Kołłątaja była nadmierna prędkość. Kierujący mazdą 28-letni mieszkaniec Będzina wypadł z jezdni i uderzył w uliczną latarnię. W wyniku obrażeń doznanych na skutek wypadku śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu oraz podróżująca z nim 29-letnia kobieta.

Wcześniej pisaliśmy:

Dzisiaj (3 czerwca) tuż po godz. 2. w nocy doszło do koszmarnego wypadku na DW910 w Będzinie, w kierunku na Dąbrowę Górniczą. Kierujący mazdą 323 na al. Kołłątaja w Będzinie stracił nagle panowanie nad samochodem.

- Pojazd wypadł z drogi i uderzył w słup oświetleniowy. W środku były dwie osoby, które poniosły śmierć na miejscu - mówi kom. Paweł Łotocki z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Kierowcą był 28-letni mężczyzna, mieszkaniec Będzina. Pasażerka to kobieta. - Jej tożsamość jest ustalana - mówią policjanci.

Trwają czynności w sprawie, które mają wyjaśnić szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Naćpany i bez prawa jazdy staranował radiowóz! Prawie zabił człowieka!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.