Koszmarny wypadek w Jaworznie. Nie żyje 54-letni rowerzysta. Zderzył się z tirem

i

Autor: Policja Jaworzno/ Policja Śląska Koszmarny wypadek w Jaworznie. Nie żyje 54-letni rowerzysta. Zderzył się z tirem

Tragedia

Koszmarny wypadek w Jaworznie. Nie żyje 54-letni rowerzysta. Zderzył się z tirem

Do tragicznego wypadku doszło w Jaworznie na ulicy Martyniaków w rejonie skrzyżowania z ulicą Energetyków. 54-letni rowerzysta wymusił pierwszeństwo i zderzył się z nadjeżdżającą ciężarówką. Nie miał najmniejszych szans.

Jaworzniccy śledczy wyjaśniają dokładne okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w czwartek, 11 sierpnia na ul. Martyniaków w Jaworznie. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że w trakcie wyjeżdżania z ulicy Energetyków, 54-letni kierujący rowerem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prowadzącemu zestaw ciężarowy, który jechał ulicą Martyniaków.

Czytaj również: Wyłudził 26 luksusowych aut, teraz ma gigantyczne problemy. Za wszystkim stoi tajemnicza kobieta

Rowerzysta nie miał najmniejszych szans. Kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy. Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z drogówki wraz z technikiem kryminalistyki. Dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia będą wyjaśnione w toczącym się postępowaniu.

Tragiczny wypadek w Ząbkach! Autobus miejski zderzył się z ciężarówką
Sonda
Zakładasz kask na wycieczki rowerowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają