Koszmarny wypadek w Wojkowicach Kościelnych. Niemowlę wśród poszkodowanych

i

Autor: KPPSP Będzin Koszmarny wypadek w Wojkowicach Kościelnych. Niemowlę wśród poszkodowanych

Wypadek

Koszmarny wypadek w Wojkowicach Kościelnych. Niemowlę wśród poszkodowanych

Do koszmarnego wypadku doszło na DK 86 w Wojkowicach Kościelnych. W jadącą skodą trzyosobową rodzinę uderzył ford. Jedną z poszkodowanych osób jest niemowlę, które ze złamaną ręką przetransportowano do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Do bardzo groźnego wypadku doszło w niedzielę, około godziny 19:30 na DK86 na wysokości Wojkowic Kościelnych. Z nieustalonych dotąd przyczyny, kierujący fordem nagle zjechał z prawego pasa na lewy próbując skręcić w lewo uderzył w prawidłowo jadącą skodę.

Czytaj także: Zaginął Szymon Masarski. Jego ubrania znaleziono nad rzeką. Co się stało z 20-latkiem?

- 30-letni kierowca forda nagle z prawego pasa jezdni zjechał na lewy i zderzył się ze skodą, którą podróżowało małżeństwo z niemowlakiem. Dziecko ze złamaną rączką trafiło do szpitala. Kierujący skodą, czyli ojciec dziecka ma złamany palec u ręki. Wszystko działo się na drodze w kierunku na Katowice - informuje sierż. szt. Marcin Szopa, z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Jak informuje policja droga była nieprzejezdna przez ponad dwie godziny. - Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia. Na razie wszystko wskazuje na to, że kierowca forda niewłaściwie zmieniał pas jezdni. Obaj kierowcy byli trzeźwi - dodaje Szopa.

Express Biedrzyckiej: Gen. Waldemar Skrzypczak: Rosjanie są w kryzysie. To nie przerwa operacyjna
Sonda
Czy niebezpieczni kierowcy powinni tracić prawo jazdy na zawsze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany