Koty. 10-miesięczna dziecko w szpitalu

i

Autor: pixabay.com

Dramatyczne wieści

Koty. 10-miesięczne dziecko w szpitalu. Prokuratura ujawnia nowe fakty. Stan dziewczynki jest krytyczny

2023-02-16 19:14

Jak pisaliśmy, we wtorek (14 lutego) do szpitala w Katowicach trafiła 10-miesięczna dziewczynka, którą zabrano z domu w miejscowości Koty w powiecie tarnogórskim. Policja długo nie ujawniała szczegółów tej sprawy. Tymczasem prokuratura przekazała nowe, wstrząsające fakty w tej sprawie.

Koty. Malutka dziewczynka trafiła do szpitala

Jak informowaliśmy wcześniej, 14 lutego w miejscowości Koty w powiecie tarnogórskim lądował śmigłowiec LPR. Po trwającej kilkadziesiąt minut akcji ratowniczej 10-miesięczne dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Policja długo nie ujawniała szczegółów tej sprawy. Sierż. szt. Kamil Kubica informował jedynie, że z matką niemowlaka zostały przeprowadzone czynności. Kobieta i jej córeczka są w szpitalu. Prokuratura prowadzi działania ukierunkowane na art. 156 kodeksu karnego, czyli spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Tymczasem jak podaje TVS sytuacja jest naprawdę dramatyczna. - Dziecko było kąpane w wannie. W chwili, gdy było zabierane, było wyziębione, miało temperaturę niższą, aniżeli normalna temperatura ciała człowieka - powiedziała w rozmowie ze stacją telewizyjną Anna Szymocha-Żak z Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach. - Prowadzone są czynności mające na celu ustalenie okoliczności, które zaszły i doprowadziły do takiego stanu dziecka. Dziecko jest w stanie bardzo złym, z informacji lekarza wynika, że prowadzona jest ciągle walka, aby ono przeżyło - dodała.

Lekarze z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka na razie nie podają szczegółowych informacji na temat zdrowia dziewczynki, ale wiadomo, że jej stan jest krytyczny.

Nowe fakty w sprawie dziewczynki z Kotów. Jest zarzut dla matki! Czytaj więcej: Koty. Lekarze walczą o życie małej dziewczyki. Jest zarzut dla matki. Dziewczynka była podtapiana?

Dziecko na hulajnodze kontra kierowcy. Było o włos od tragedii

Czym jest wypalenie rodzicielskie i dlaczego boimy się do niego przyznać?

Posłuchaj ważnej rozmowy o trudach rodzicielstwa.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany