Te profile warto obserwować

Tak księża łapią kontakt z nastolatkami. Tańczą, śpiewają, przebierają się. Ich konta na Tik Toku obserwują tysiące użytkowników. Sprawdź, kogo warto obserwować

2022-12-17 7:00

Tik Tok to platforma przeznaczona główna dla młodych użytkowników, ale jak się okazuje doskonale odnajdują się na niej także osoby duchowne. Profile niektórych księży obserwują dziesiątki lub nawet setki tysięcy użytkowników. Niektóre filmiki robią prawdziwą furorę. Sprawdź, których księży warto obserwować na Tik Toku. Zobacz naszą galerię.

Księża na Tik Toku. Oni robią furorę! Zobacz listę profili

Tik Tok to platforma, na której codziennie pojawia się mnóstwo treści. Krótkie, zabawne w treści filmiki cieszą się sporą popularnością. Aż trudno uwierzyć, że to narzędzie doskonale przystosowali na swoje potrzeby księża katoliccy. Za pomocą Tik Toka krzewią wiarę, tłumaczą jej zasady, dzielą się nadzieją i Słowem Bożym. Pokazują także, że ksiądz to nie zawód wykonywany przez samych sztywniaków. Wręcz przeciwnie! Wśród duchownych jest wiele młodych osób, doskonale zdających sobie sprawę z siły mediów społecznościowych. Księża rozmawiają chętnie nie tylko o religii, odpowiadając na pytania użytkowników, ale pokazują, jak wygląda życie z koloratką przy szyi. Koniecznie zobaczcie, które profile księży warto obserwować na Tik Toku. Szczegóły w naszej galerii poniżej.

Sonda
Czy księża powinni prowadzić profile na takich platformach jak Tik Tok?
Rzucam hasło: Ksiądz Izabela Sikora
Nasi Partnerzy polecają