Zaginęła młoda kobieta

Laura Drożniak z Czeladzi, miała pójść do koleżanki i wrócić do domu. Słuch po niej zaginął

Laura Drożniak wyszła z domu babci w Czeladzi, gdzie mieszka. Miała pójść do koleżanki, nigdy tam jednak nie dotarła. Jej telefon milczy. Laura choruje i powinna przyjmować leki, których nie ma przy sobie, a to radykalnie może pogorszyć jej stan zdrowia emocjonalnego.

Laura wyszła z domu. Miała iść do koleżanki, nigdy tam nie dotarła

19-letnia Laura Drożniak, wyszła z domu babci, który mieści się przy ulicy Będzińskiej w Czeladzi, w którym mieszka i do tej pory nie wróciła. Była widziana po raz ostatni 25 września o godzinie 12:30. Powiedziała babci, że wychodzi do koleżanki. Niestety, nie udało się ustalić do której i czy w ogóle tam dotarła.

Od momentu wyjścia z domu nie skontaktowała się z rodziną, ani przyjaciółmi. Jej telefon milczy i jest nieaktywny.

- Zaginięcie dziewczyny, zgłosiła jej babcia. Młoda kobieta obiecała babci, że wróci wieczorem do domu. Niestety, do tej pory się nie pojawiła - informuje sierż. szt. Marcin Szopa, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Laura choruje i powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada co może radykalnie pogorszyć jej stan zdrowia emocjonalnego.

Ostatni raz widziana była w ubiegłym tygodniu w Czeladzi w okolicy stacji benzynowej przy ulicy Grodzieckiej, a także w Katowicach przy centrum handlowym Libero.

RYSOPIS

  • Wzrost: około 165 cm
  • Włosy: blond, farbowane, do ramion.
  • Oczy: błękitne.
  • Szczupłej budowy ciała.
  • Ubrana była w niebieską kurtkę, jasnoniebieskie, obcisłe jeansy i czarne buty sportowe.

Każda osoba posiadająca informacje o miejscu pobytu zaginionej proszona jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Będzinie tel. 47 85 362 55, policjanci prowadzący poszukiwania: 47 85 363 82 lub numerem alarmowym 112.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Materska-Sosnowska: "Wymiana premiera miałaby sens tylko na ostatniej prostej, wiosną przed wyborami" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany