Balony

i

Autor: pixabay.com zdjęcie poglądowe

Jak do tego doszło?

Lędziny. Balon z odpustu poparzył dziewczynkę! "Przypalone włoski, brwi, rzęsy"

2022-11-28 19:37

Szokująca historia z miejscowości Hołdunów w powiecie bieruńsko-lędzińskim. Balon napełniony najprawdopodobniej wodorem poparzył dziewczynkę! W sieci pojawił się wpis, aby uważać na to, co można zakupić na odpuście.

Do zakupienia balona, który poparzył dziewczynkę miało dojść podczas odpustu w miejscowości Hołdunów w powiecie bieruńsko-lędzińskim. Jak czytamy na profilu Lędziny - Porozmawiaj o sprawach miasta, dziecko doznało poważnych obrażeń, kiedy próbowało rozciąć balon nożyczkami. - Jeżeli ktoś kupił balon u nas na odpuście w Hołdunowie to polecam je wyrzucić bądź cokolwiek innego zrobić... bo mamy przypadek w rodzinie że się podpalił i dziewczynka jest poparzona - czytamy w poście. - Są przypuszczenia że był napełniony wodorem zamiast helem. Tutaj była kwestia że dziewczynka chciała rozciąć go sobie nożyczkami i też nastąpił samozapłon ma oparzoną rękę, przypalone włoski, brwi, rzęsy... - czytamy w dalszej części wpisu.

>>> Katowice. Balon w kształcie PENISA na odpuście! Parafianie w szoku [ZDJĘCIA]

Kobieta straciła 40 tysięcy złotych
Sonda
Wiedziałeś/aś o tym, że balony są niebezpieczne dla dzieci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają