Liceum z Zabrza wyremontowało dziewczęcą toaletę. Kryształy i złoto! Jak w pałacu [ZDJĘCIA]

2021-09-15 13:55
Tak wygląda damska łazienka w III LO w Zabrzu
Autor: III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzu Damska łazienka w III LO w Zabrzu. Prawie jak w pałacu

To pomieszczenie robi furorę w sieci! III LO w Zabrzu zadecydowało, że wyremontuje damską ubikację, by uczennice czuły się w murach szkoły jak w domu. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania! Kryształowy żyrandol, złote krany, eleganckie mydelniczki - łazienka wygląda jak kadry z pałacu! Absolwenci zabrzańskiej "Trójki" już żałują, że opuścili szkolne mury. Wielu chciałoby skorzystać z takiej toalety. Aranżacja robi furorę.

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzu opublikowało kilka dni temu zdjęcia z wnętrza wyremontowanej ostatnio damskiej ubikacji. Fotografie robią wrażenie, bowiem pomieszczenie wygląda jak toaleta z prawdziwego pałacu! Wrażenie robi szczególnie kryształowy żyrandol. Lustra znajdują się w pozłacanych ramach. Wszystkie krany również mają podobny kolor. Wszystko wygląda schludnie i elegancko, dlatego III LO w Zabrzu postanowiło się pochwalić tym na Facebooku. - Kto powiedział, że w szkole musi być zwyczajnie? To nasz drugi dom ( przy tej ilości godzin to nie metafora), więc chcemy czuć się tutaj dobrze. Nieustająco upiększamy Trójkę, która 2 kwietnia będzie obchodziła swoje 120 urodziny. Nasza nowa damska łazienka wyremontowana dzięki Fundacji Wspierania Szkoły "Nasza Trójka", a także nieocenionej pomocy Pana Ireneusza Piórkowskiego, Marcina Wieczorka i wspaniałych Konserwatorów-doczekała sie już bardzo wielu zdjęć autorstwa uczniów, a nawet rodziców. Dziś w mistrzowskich kadrach Magdaleny Darmoń - czytamy w poście. Poniżej można zobaczyć zdjęcia.

Co na to uczniowie i absolwenci? Są zachwyceni! Szczególnie Ci drudzy, bowiem chcieliby wrócić do szkoły i zobaczyć na żywo efektowną ubikację. - Chyba chce wrócić do naszej trójki - pisze jedna z komentujących. - Można jakoś wrócić do Was? Jakaś klasa dla dorosłych się nie kroi? - wtóruje kolejna. A co z chłopcami? Ich toaleta była remontowana rok temu. Efekt nie jest tak oszałamiający, co również wytknęli komentujący internauci. Ale i tak wygląda ładnie i schludnie.

Strzelanina w Zabrzu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE