Luzowanie obostrzeń województwo śląskie. Kiedy otwarcie fryzjerów na Śląsku?

2021-04-21 16:01
Fryzjer, strzyżenie, salon fryzjerski
Autor: Engin Akyurt / CC0 / pixabay.com

Konferencja ministra zdrowia, 21.04.2021. Luzowanie obostrzeń. 21 kwietnia rząd przedstawi listę nowych obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa w Polsce. Najprawdopodobniej dojdzie do regionalizacji restrykcji w zależności od sytuacji epidemiologicznej w danym województwie. Wiele wskazuje na to, że rząd zdecyduje się na luzowanie obostrzeń. Możliwe, że znów będą otwarte zakłady fryzjerskie. Czy decyzja będzie dotyczyła również województwa śląskiego? Kiedy otwarcie fryzjerów na Śląsku? Czytaj na se.pl.

Konferencja ministra zdrowia, 21 kwietnia. Luzowanie obostrzeń. Kiedy otworzą fryzjerów na Śląsku?

Konferencja ministra zdrowia dotycząca luzowania obostrzeń odbędzie się 21 kwietnia (środa). Tego dnia dowiemy się, jakie rząd podjął decyzje w sprawie restrykcji związanych z epidemią koronawirusa w Polsce. Wedle wstępnych zapowiedzi rozważana jest regionalizacja obostrzeń. To oznacza, że w poszczególnych województwach luzowanie obostrzeń będzie przebiegało w innym tempie. Jakie będą decyzje rządu w sprawie województwa śląskiego? Czy zakłady fryzjerskie na Śląsku będą otwarte? Niestety, co najmniej do 28 kwietnia nie będzie to możliwe. W województwie śląskim zostały przedłużona obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa. To oznacza, że zakłady fryzjerskie nadal będą zamknięte. Szczegóły w naszym tekście: Przedłużone obostrzenia w województwie śląskim. Niedzielski: "Tutaj sytuacja jest najtrudniejsza".

Półżywy pies odebrany właścicielom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE