Pożar w Mysłowicach! Kobiecie paliły się włosy. Jej partner spłonął [ZDJĘCIA]

2021-04-21 13:52
Mysłowice. Pożar przy ul. Bytomskiej
Autor: kaz Mysłowice. Pożar przy ul. Bytomskiej

Mysłowice. Pożar mieszkania w budynku jednorodzinnym przy ul. Bytomskiej 17a w Mysłowicach. Do zdarzenia doszło w środę 21 kwietnia krótko przed południem. Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej. Z naszych informacji wynika, że osiem osób zostało ewakuowanych z budynku. Niestety, jedna osoba nie żyje. Drugą przetransportowano do szpitala. Trwa akcja gaśnicza.

Mysłowice. Pożar mieszkania przy ul. Bytomskiej. Trwa akcja gaśnicza

Pożar w Mysłowicach przy ul. Bytomskiej, aktualizacja, godz. 13.05

Pożar w Mysłowicach. Niestety, jedna osoba nie żyje, kobieta jest w szpitalu. - Niestety, w wyniku pożaru zmarł 72-letni mężczyzna. Jedna osoba poszkodowana została przetransportowana do szpitala. To kobieta - informuje Damian Sokołowski z KMP w Mysłowicach. Jak opowiedzieli nam świadkowie zdarzenia poszkodowanej kobiecie paliły się włosy. Poszkodowana ma 42 lata. Śmigłowiec LPR zabrał ją do placówki medycznej. Wiadomo, że prócz ognia w mieszkaniu, na korytarzu budynku pojawił się dym. Akcja strażaków nadal trwa.

Wcześniej pisaliśmy:

Mysłowice. Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Bytomskiej 17a. Do zdarzenia doszło 21 kwietnia krótko przed południem. Na miejsce skierowano sześć zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza. - Do zdarzenia doszło krótko przed godziną 12.00. Ogień pojawił się w mieszkaniu znajdującym się na parterze budynku wielorodzinnego. Ewakuowano łącznie osiem osób, w tym trójkę dzieci. Wśród nich są również dwie osoby będące lokatorami mieszkania. Na miejsce skierowano również zespół ratownictwa medycznego. Sytuacja jest rozwojowa - mówi nam mł. bryg. Wojciech Chojnowski, rzecznik prasowy Komendy PSP w Mysłowicach. Więcej informacji wkrótce.

Czytaj również: Katowice. Nie żyje Ewa Muc. Przez lata pracowała w Bibliotece Śląskiej. "Zarażała wszystkich entuzjazmem"

Uratował konie z pożaru
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE