Makabra w Pilicy. W zaroślach w pobliżu jeziora znaleziono ciało

i

Autor: Shutterstock Makabra w Pilicy - ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

Powiat zawierciański

Makabra w Pilicy. W zaroślach w pobliżu zalewu znaleziono ciało

Makabryczne znalezisko w Pilicy. W zaroślach przy brzegu zalewu odkryto zwłoki. Na miejsce błyskawicznie wysłano strażaków i specjalny zespół, który przeczesuje zbiornik. - Zabezpieczyliśmy cały teren. Na miejscu zbiornik sprawdzają ratownicy na trzech łodziach. Na miejsce został wezwany także prokurator - mówi asp. Grzegorz Nowak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu.

Makabryczne odkrycie przy zalewie w Pilicy. W zaroślach przy brzegu znaleziono ciało. Nie wiadomo, jak długo było w wodzie i czy był tam ktoś jeszcze.

- Na miejscu pracują trzy zastępy strażaków i trzy łodzie, które sprawdzają zbiornik. Czekamy na przyjazd prokuratora, do tego czasu będziemy zabezpieczać cały teren - przekazał asp. Grzegorz Nowak, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu.

Czytaj także: Śmiertelny wypadek w Rędzinach. Motocyklista zginął na miejscu

Na razie nie wiadomo, czy odnalezione ciało należy do kobiety czy mężczyzny, ani też, jak długo mogło przebywać w wodzie

Express Biedrzyckiej - Michał Kamiński: Mam obawę czy kolejne wybory będą wolne
Sonda
Czy wiesz jak udzielić pierwszej pomocy, osobie która zasłabła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE