Mała Natalka zginęła pod kołami mercedesa w Jastarni. Zrozpaczona rodzina ze Śląska żegna dziewczynkę

2021-06-11 8:27 rs
Wypadek w Jastarni. Zginęła dwuletnia Natalka
Autor: KPP Puck Wypadek w Jastarni. Zginęła dwuletnia Natalka

Nie milkną echa tragedii do jakiej doszło w Jastarni. Na jednym z parkingów doszło do potrącenia dwuletniej dziewczynki. Samochodem kierował 49-latek z Zabrza. Niestety, dziecka nie udało się uratować. Natalka zginęła na oczach taty, który był świadkiem całego zdarzenia. W piątek 11 czerwca odbędzie się pogrzeb dziewczynki. Uroczystość odbędzie się w gminie Miedźna w woj. śląskim, skąd pochodziła rodzina dwulatki.

Jastarnia. Dwulatka zginęła pod kołami samochodu

Do tej tragedii doszło w niedzielę 6 czerwca około godz. 14.00 na parkingu przy ul. Adama Mickiewicza w Jastarni. 49-letni mieszkaniec Zabrza nie zauważył podczas wyjeżdżania z parkingu dwuletniego dziecka. Doszło do potrącenia. W pobliżu był ojciec dziewczynki. Niestety, nie udało się jej uratować. Dwulatka zmarła. Zabezpieczono monitoring z miejsca zdarzenia. Zarówno 49-letni kierowca mercedesa, jak i ojciec dziewczynki, byli trzeźwi. Sprawą tragicznego wypadku w Jastarni zajmuje się prokuratura.

Tragiczny wypadek w Bedoniu

Wypadek w Jastarni. Bliscy pożegnają zmarłą Natalkę

W piątek 11 czerwca o godz. 14.00 odbędzie się pogrzeb dwuletniej Natalki. Uroczystość zostanie odprawiona w gminie Miedźno w woj. śląskim, skąd pochodziła rodzina zmarłej dziewczynki. Jak podaje portal klobucka.pl dwulatka mieszkała z rodzicami w niewielkich Kołaczkowicach. W komentarzach pod postem dotyczącym pogrzebu nie brakuje wielu słów wsparcia dla rodziny w tej trudnej chwili.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE