Matura próbna CKE 2021: Język angielski, poziom podstawowy. Arkusze. Jakie będą pytania na maturze próbnej z języka angielskiego na poziomie podstawowym?

2021-02-24 14:55 Rafał Strzelec
Matura próbna CKE 2021: Język angielski, poziom podstawowy. Arkusze. Jakie będą pytania na maturze próbnej z języka angielskiego na poziomie podstawowym?
Autor: archiwum se.pl Matura próbna CKE 2021: Język angielski, poziom podstawowy. Arkusze. Jakie będą pytania na maturze próbnej z języka angielskiego na poziomie podstawowym?

Matura próbna 2021: język angielski, poziom podstawowy. Jakie pytania będą na maturze próbnej z języka angielskiego? Od 3 do 16 marca Centralna Komisja Edukacyjna będzie organizowała matury próbne dla uczniów trzeciej klasy liceum i ostatniej klasy technikum. Ze względu na epidemię koronawirusa w tym roku matury próbne odbędą się w reżimie sanitarnym. Wśród egzaminów obowiązkowych znajduje się matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Jakie pytania mogą się znaleźć na arkuszu egzaminacyjnym? Czego będą mogli się spodziewać w maju abiturienci ze szkół średnich maturze z języka angielskiego? Sprawdź przykładowe zadania: matura próbna CKE 2021, język angielski, poziom podstawowy.

Matura próbna CKE 2021: Język angielski, poziom podstawowy. Jakie będą pytania na maturze próbnej z języka angielskiego na poziomie podstawowym? [PRZYKŁADOWE ARKUSZE]

Jakie będą pytania na maturze próbnej z języka angielskiego? Podobnie jak w poprzednich latach abiturienci będą musieli się zmierzyć z zadaniami otartymi i zamkniętymi. Maturzyści podczas egzaminu muszą się wykazać umiejętnością czytania ze zrozumieniem w języku angielskim, bowiem z pewnością będą mieli do przeczytania tekst, do którego w arkuszu zostaną osadzone pytania. Nie zabraknie też z pewnością zadań ze słuchu. To stały element matury z języka angielskiego. Jak zawsze na koniec uczniowie będą musieli się wykazać umiejętnością pisania dłuższych form - listów, maili, zaproszeń, rozprawek. Jak wyglądają przykładowe zadania maturalne z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Sprawdź w poniższej galerii.

Matura próbna CKE 2021: język angielski, poziom podstawowy. Kiedy egzamin? [TERMINARZ]

Matura próbna 2021 odbędzie się między 3 a 16 marca i tradycyjnie rozpocznie się egzaminem z języka polskiego na poziomie podstawowym. Natomiast kolejnego dnia tegoroczni maturzyści zmierzą się z królową nauk, czyli matematyką podstawową. W piątek, 5 marca przewidziany jest test z języka angielskiego. Harmonogram matury próbnej CKE 2021 znajdziecie w naszym materiale, do którego link znajduje się TUTAJ. W tym roku matura na poziomie podstawowym z języka angielskiego odbędzie się 6 maja (czwartek).

Matura próbna 2021 - zobacz arkusze!

Matura 2020 w cieniu koronawirusa. Jak do egzaminu maturalnego przygotowują się maturzyści z Bydgoszczy?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE