Częstochowa: 49-letni mężczyzna pobity młotkiem

i

Autor: pixabay.com Ofiara brutalnego ataku młotkiem walczy o życie

Mężczyzna skatowany młotkiem z zazdrości?! Szokujący atak w Częstochowie

2022-06-25 7:16

Brutalna napaść w Częstochowie. W piątek (24 czerwca) około godz. 18.00 w dzielnicy Raków 49-letni mężczyzna został zaatakowany młotkiem. Jego stan jest ciężki, lekarze walczą o jego życie. Policja zatrzymała w tej sprawie dwie osoby.

Częstochowa. Mężczyzna pobity młotkiem. Walczy o życie

Jak podaje Dziennik Zachodni, 49-letni mężczyzna został zaatakowany młotkiem w piątek, 24 czerwca około godz. 18.00 w dzielnicy Częstochowy, Rakowie. Poszkodowany siedział na ławce przy placu Orląt Lwowskich. Wówczas podbiegł do niego napastnik i zadał mu ciosy wspomnianym narzędziem. Ratownicy przywrócili funkcje życiowe mężczyźnie. Trafił on do szpitala. Jest w ciężkim stanie. Lekarze walczą o jego życie.

Częstochowa. Kobieta zwyzywała kierowcę na pasach. Mamy stanowisko policji

Policjanci przybyli na miejsce zebrali ślady. Mundurowi zatrzymali dwie osoby, które mogły uczestniczyć w zdarzeniu. - Obecnie przesłuchiwani są świadkowie zdarzenia. Zabezpieczany jest monitoring - poinformował w rozmowie z "Zachodnim" asp. Daniel Zych z KMP w Częstochowie. Motywem napaści nieoficjalnie miała być zazdrość o kobietę.

Częstochowa: Agnieszka zmarła, bo lekarze nie usunęli ciąży? Biegli z Francji wydali ważną opinię!

Sonda
Czy wśród polskiej młodzieży rośnie agresja?
Atak nożownika przed Orlenem w Płocku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE