Ukradli opla i pędzili jak szaleni. Z impetem uderzyli w drzewo! Zginęli na miejscu

2021-12-06 9:05
Tragiczny wypadek w Mnichu
Autor: Skoczów i okolice-informacje drogowe 24/7 Tragiczny wypadek w Mnichu

Tragiczny wypadek w miejscowości Mnich w powiecie cieszyńskim. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i z dużym impetem wjechał w drzewo. Zginęły dwie osoby - kierujący 34-latek i jego pasażer. Wszystko wskazuje na to, że pierwszy z mężczyzn nie dostosował prędkości do warunków jazdy. Mężczyźni chwilę przed wypadkiem ukradli opla, którym rozbili się na drzewie.

Tragiczny wypadek w miejscowości Mnich. W niedzielę wieczorem (5 grudnia) na ulicy Świerkowej dwóch mężczyzn skradło samochód. Policjanci otrzymali informację o kradzieży opla i ruszyli na poszukiwania. Chwilę później okazało się, że to samo auto roztrzaskało się na drzewie. - Podczas czynności mających na celu ustalenie przebiegu zdarzenia mundurowi wstępnie ustalili, że kierujący tym samochodem 34- latek nie dostosował prędkości do warunków na jezdni, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i bokiem uderzył w drzewo. Obaj mężczyźni, pomimo szybkiej udzielonej pomocy, niestety zginęli na miejscu zdarzenia - podaje st. asp. Krzysztof Pawlik z KMP w Cieszynie. Policjanci ustalają tożsamość drugiej ofiary. Możliwe, że jeden z mężczyzn był wcześniej notowany przez mundurowych.

Na miejscu wypadku pracowali, pod nadzorem prokuratura, policjanci wydziału ruchu drogowego, śledczy oraz technik kryminalistyki. Zniszczony opel znajduje się na policyjnym parkingu. Policjanci nadal wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Jednocześnie dodają, ze warunki na drodze były katastrofalne. Nic dziwnego, że ucieczka skończyła się tak tragicznie.

Stracił kontrolę, urwał dwa koła! Groźny wypadek w Bolkowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE