Mocarz wciąż dostępny, można go kupić i to legalnie. Bez konserwantów!

2015-07-28 12:47
Mocarz w Tychach
Autor: Magdalena Emka Borucka, Just In Time Mocarz w Tychach

Mocarza można bez problemu dostać na tyskim targowisku i to legalnie. W dodatku jest bez konserwantów. Na pewno też nie zaszkodzi zdrowiu. Jeśli Mocarz, to tylko taki. 

Po aferze z dopalaczami nazwę Mocarz znają chyba wszyscy w Polsce. Dopalacz został zdelegalizowany, ale są miejsca gdzie Mocarza wciąż kupimy bez problemu, w dodatku jego zażywanie, jak najbardziej wyjdzie z korzyścią dla zdrowia. Na tyskim targowisku Mocarz kosztuje 3,40 zł, można go zjeść na słodko, z owocami lub ze szczypiorkiem i pomidorem na kanapce. 

Mleczarnia Biel-Ser z Roztropic twarożek o nazwie Mocarz produkuje już od 15 lat. Jak przyznaje Maria Piech, główna księgowa mleczarni, afera z dopalaczami nie miała wpływu na sprzedaż. - Ale oczywiście zdarzają się żarty, że klienci pytają, czy nasz twarożek też będzie działał jak dopalacz - śmieje się pani Maria. 

Polub ESKAINFO na Facebooku

Dopalacze w Tychach!Mocarz w wolnym obiegu na targu :) W pełni legalny!#tychy #tychydobremiejsce #mocarz #dopalacze #targ #twaróg #foodporn #emkafotografuje #igerstychy #emkafoto #ite15 #tychyfoto

Posted by Just in Time on 28 lipca 2015

Zdjęcie nadesłała do nas Magda, koniecznie zajrzyjcie na jej fotograficzny fanpage Just In Time na Facebooku.

Masz ciekawe zdjęcie? Chcesz się nim podzielić? Prześlij je do nas. Wystarczy kliknąć

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE