Myszków: Chciał ozłocić ukochaną, a skończył za kratami. 23-latek został zatrzymany

2021-03-01 19:33 Bartosz Wojsa
Myszków: Chciał ozłocić ukochaną, a skończył za kratami. 23-latek został zatrzymany
Autor: Policja Śląska Myszków: Chciał ozłocić ukochaną, a skończył za kratami. 23-latek został zatrzymany

23-latek prawdopodobnie chciał ozłocić ukochaną, bo jego łupem padł akurat złoty pierścionek i bransoletka, ale zamiast tego wylądował za kratami, gdzie może go teraz czekać nawet kilka lat więzienia. Policjanci z Myszkowa zatrzymali młodego mężczyznę, który ukradł drogocenną biżuterię. Nie uwierzycie, jak tego dokonał! Wybrał wyjątkowo bezczelny sposób.

Kradzież w Myszkowie. Złodziej wyniósł drogocenną biżuterię

W piątek, 26 lutego, w samo południe policjanci z Myszkowa odnotowali na terenie miasta zuchwałą kradzież biżuterii o wartości blisko 6,5 tysiąca złotych. Młody mężczyzna po wejściu do jednego z myszkowskich lombardów udawał zainteresowanie kupnem złotego pierścionka i bransoletki, po czym zabrał prezentowaną przez sprzedawcę biżuterię i po prostu wyszedł. - Policjanci zebrali wszelkie szczegóły dotyczące zdarzenia i ustalili, że sprawca wsiadł do białego forda transita, w którym czekał na niego kierowca i odjechali w kierunku centrum miasta. Dyżurny myszkowskiej komendy od razu podał komunikat dotyczący zdarzenia do wszystkich podległych patroli - relacjonują funkcjonariusze. Wówczas rozpoczęły się intensywne poszukiwania za sprawcami.

Kradzież w Myszkowie. Sprawcy mogą skończyć za kratami nawet kilka lat

Po chwili myszkowski policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego powiadomili o zatrzymaniu samochodu w Zawierciu. Stróże prawa zatrzymali dwóch 23-latków z powiatu zawierciańskiego i odzyskali skradzioną biżuterię. Sprawcy przyznali się do zuchwałej kradzieży. - O ich dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat więzienia - mówią policjanci. 

Arabowie usłyszeli prawdę o LGBT w Polsce. Są w szoku. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE