Nie żyje Anna Glura

i

Autor: pixabay/Policja

Nagła śmierć Ani. Policjantom z Katowic pękły serca! "Ogromna strata dla nas wszystkich"

2022-04-01 10:20

Anna Glura (+51 l.) służyła w Korpusie Służby Cywilnej Zespołu ds. Analizy Kryminalnej i Systemu Meldunku Informacyjnego w katowickiej komendzie wojewódzkiej. - Praktycznie każdego dnia wspierała społecznie osoby wymagające pomocy, organizowała zbiórki - piszą policjanci. Niestety, 29 marca świat nagle stanął w miejscu, gdy do funkcjonariuszy dotarła informacja o jej nagłej śmierci.

Trudno nie uronić łzy, gdy umiera ktoś tak wspaniały, jak Ania. Policjanci wspominają ją jako osobę o wyjątkowo dobrym sercu, ciepłą, serdeczną. - Ania praktycznie każdego dnia wspierała społecznie osoby wymagające pomocy, organizowała zbiórki, a także przygotowywała rękodzieła i malowała obrazy, oferując je następnie na aukcjach charytatywnych na rzecz osób niepełnosprawnych i chorych. Jej nagłe i zdecydowanie za wczesne odejście to ogromna strata dla nas wszystkich - napisali w komunikacie policjanci KWP w Katowicach.

Czytaj również: Straszna śmierć młodego policjanta. Sebastian Warmuz osierocił dwoje dzieci

Anna Glura zmarła 29 marca. Miała 51 lat. Przyczyny śmierci nie podano. Była pracownikiem Korpus Służby Cywilnej Zespołu ds. Analizy Kryminalnej i Systemu Meldunku Informacyjnego w Wydziale Wywiadu Kryminalnego KWP w Katowicach.  Mundurowi informują, że kobieta pozostawiła w rozpaczy męża, dzieci, rodzinę, bliskich i przyjaciół.

Pożegnanie i pogrzeb profesora Mariana Zembali

Zobacz także: Nie żyje policjant z Sosnowca. Osierocił dwoje dzieci

- Kierownictwo śląskiej Policji, koledzy i koleżanki z Biura Wywiadu i Informacji Kryminalnych Komendy Głównej Policji oraz wydziału, policjanci i pracownicy Policji, składają rodzinie naszej Koleżanki Ani i jej bliskim wyrazy głębokiego współczucia i najszczersze kondolencje - czytamy w komunikacie Policji Śląskiej.

Poinformowano również, że msza żałobna w intencji Anny Glury odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 10.00 w kościele pw. Świętej Barbary w Katowicach przy ul. Młodzieżowej 10. Z kolei pogrzeb będzie miał miejsce na cmentarzu komunalnym przy Al. Murckowskiej. 

Zobacz także: Kiedy pogrzeb zamordowanego dziennikarza TVN? Podano szczegóły

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają