Grill w Czechowicach

i

Autor: MZUK Gliwice Grill w Czechowicach

Nie będzie już kopcenia na plaży w Czechowicach. Wyznaczono strefę grillowania

2015-07-13 11:29

Koniec z zapachem smażonej karkówki na plaży w Czechowicach. MZUK Gliwice postanowił rozwiązać problem grillowania na plaży, i to nie za pomocą zakazów i mandatów dla wygłodniałych plażowiczów.

W Ośrodku Wypoczynkowym Czechowice Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach wyznaczył specjalne miejsce do grillowania. Piknikowy teren wyposażony został w 8 stołów z miejscami do siedzenia i aż 18-stoma grillami betonowymi. 

Korzystanie z grilli jest bezpłatne i ma skłonić plażowiczów do zrezygnowania z grillowania we własnym zakresie na plaży. - Jest to dodatkowa atrakcja naszego ośrodka, aby ułatwić wypoczynek naszym plażowiczom - usłyszeliśmy w OW Czechowice. 

Ale ośrodek w Czechowicach warto odwiedzić nie tylko ze względu na dogodne grillowanie. Bo możemy tutaj także wypożyczyć sprzęt wodny m.in. kajaki i rowerki. Zakwaterować się w domku campingowym czy po prostu popływać w jeziorze. Znajdziemy tu tez boiska do siatkówki plażowej i piłki nożnej oraz punkty gastronomiczne. 

Tym bardziej warto zajrzeć do Czechowic, bo wstęp na teren ośrodka kosztuje tylko 2 zł dla osób dorosłych. Dzieci i młodzież ucząca się wchodzi za darmo. 

Nasi Partnerzy polecają