Cmentarz nocą

i

Autor: Shutterstock Cmentarz nocą

Nie żyje, bo nocą pił denaturat z kobietą na cmentarzu? Tajemnicza śmierć w Imielinie

2022-06-30 8:56

W połowie czerwca na cmentarzu w Imielinie znaleziono ciało prawie 60-letniego mężczyzny. Okazuje się, że mógł on umrzeć w wyniku zatrucia alkoholem nieznanego pochodzenia, który miał spożywać w nocy z 15 na 16 czerwca na terenie nekropolii przy ul. Pokoju. Śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci prowadzi Prokuratura Rejonowa w Mysłowicach.

W nocy z 15 na 16 czerwca stróż cmentarza przy ul. Pokoju w Imielinie zadzwonił do służb z informacją, że na terenie nekropolii znajduje się ciało 59-letniego mężczyzny. Jak podaje lokalny portal CT Mysłowice, jego śmierć mogła nastąpić w wyniku zatrucia alkoholem niewiadomego pochodzenia. Mężczyzna miał się raczyć substancją na cmentarzu razem z kobietą, którą przewieziono do szpitala.

Czytaj również: Kolejne ofiary denaturatu na Śląsku! "Wystarczyło wypić kieliszek, by stracić życie"

Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna, obecny był prokurator. Trwa śledztwo z art. 155 Kodeksu Karnego, czyli w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. - Na dzień dzisiejszy do prokuratury nie wpłynęła opinia biegłych z przeprowadzonej sekcji zwłok. Obecnie z uwagi na początkowy etap śledztwa trwa gromadzenie materiału w sprawie między innymi w postaci przesłuchań świadków, opinii toksykologicznej - informuje Jolanta Gębska-Struska z Prokuratury Rejonowej w Mysłowicach. Śledczy na razie nie chcą odpowiedzieć, czy ta sprawa jest związana z falą zgonów po zatruciu denaturatem, jaka miała miejsce od końca marca na terenie województwa śląskiego. Ostatnie takie przypadki stwierdzono w Dąbrowie Górniczej.

Czytaj również: Horror w DPS w Jordanowie! Zakonnice miały znęcać się nad dziećmi! Bicie, wiązanie, trzymanie w klatce

Sąsiedzi opowiadają o rodzinie, w domu której znaleziono zwłoki 2-letniego dziecka
Sonda
Czy znasz kogoś, kto pił denaturat?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE