Nie żyje ceniony neurochirurg. Słowa jego przyjaciół łamią serce

i

Autor: Shutterstock; Facebook/Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II

Bardzo przykre

Nie żyje ceniony neurochirurg. Słowa jego przyjaciół łamią serce

2023-08-30 10:38

Zmarł ceniony neurochirurg dr dr Andrzej Klimczak. Koledzy i koleżanki z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, nie mogą pogodzić się z tą stratą. Ich słowa rozrywają serca.

Był cenionym neurochirurgiem, zmagał się z ciężką chorobą. W wieku 55 lat zmarł dr Andrzej Klimczak z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Neurochirurg cieszył się dużą sympatią współpracowników oraz pacjentów. Lekarz zmagał się z ciężką chorobą, o jego śmierci poinformował szpital. Słowa jego przyjaciół rozrywają serca.

- Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł dr Andrzej Klimczak, znakomity neurochirurg z naszego szpitala. Był niezwykle szanowany i lubiany przez pacjentów i współpracowników. Dobry, uczynny, prawdziwy przyjaciel dla wielu...- czytamy na w poście.

Znana jest już data pogrzebu dr Klimczaka. Zostanie on pochowany 1 września o godzinie 10:00 w Bazylice św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP w Katowicach na ul. Panewnickiej 76. Po pogrzebie nastąpi przejazd na Cmentarz Parafialny w Sączowie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany