Nie zyje Wojciech Kempa

i

Autor: Knurów - zawsze po drodze

Tragiczne wieści!

Nie żyje Wojciech Kempa. Radny z Knurowa miał 41 lat

2022-08-30 16:48

Wojciech Kempa nie żyje. Radny z Knurowa, trener Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze zmarł w nocy z 29 na 30 sierpnia w wieku 41 lat. Mężczyzna był nadal aktywnym piłkarzem - w ostatnim czasie reprezentował barwy Dunajca Ostrowsko.

Wojciech Kempa miał 41 lat. Przez dwie ostatnie kadencje pełnił mandat radnego w Radzie Miasta Knurów. Był również trenerem w Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze. To właśnie ona poinformowała o śmierci 41-latka. - Bez wątpienia nie takie wiadomości chcemy tu przekazywać. To druga tak tragiczna informacja która dotyka klub w ostatnim czasie, a która powoduje, że nasze trójkolorowe dusze w minionych tygodniach rozpadają się na miliony kawałków. Dziś w nocy zmarł nasz przyjaciel Wojciech Kempa. Współtwórca i wieloletni trener Piłkarskiego Przedszkola Górnika Zabrze - Knurów oraz drużyn młodzieżowych Górnika Zabrze S.A. Osoba łącząca relacje naszego klubu z przyjaciółmi z Concordii Knurów - czytamy w poście.

Czytaj również: Nie żyje 24-letnia Aleksandra. Pracowała w Górniku Zabrze. Trójkolorowa rodzina w rozpaczy

Lubań. Niebawem start procesu ws. śmierci pod dyskoteką.

Wojciech Kempa w przeszłości reprezentował barwy wspomnianej Concordii Knurów. W ostatnim czasie nadal był aktywny sportowo. Kilka dni temu zagrał swój ostatni mecz w barwach LKS Dunajca Ostrowsko, który występuję na poziomie podhalańskiej A Klasy.

Rodzinie zmarłego przesyłamy najszczersze kondolencje z powodu śmierci pana Wojciecha.

Czytaj również: 19-letni Franciszek z Piekiełka nie żyje. Policjanci znaleźli ciało

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany