Nocny jogging ulicami Sosnowca. Mały dzik jak Usain Bolt [WIDEO]

2022-05-20 13:58
Warchlaki
Autor: Shutterstock Warchlaki

Młody dzik biegnący ulicami Sosnowca? To nie fatamorgana. Ta niecodzienna sytuacja miała miejsce w czwartek, 19 maja wieczorem w Zagórzu. Mały dzik urządził sobie jogging główną ulicą, nic sobie nie robiąc z jadących za nim samochodów. Biegnącego późnym wieczorem dzika, uchwyciła kamera samochodowa.

Dzik jest dziki, dzik jest zły- któż nie zna wiersza Jana Brzechwy, w którym każdy kto spotyka dzika, wnet na drzewo szybko zmyka?!

W Sosnowcu było zgoła inaczej. Pan Bartek wracał do domu w czwartek, 19 maja. Był wieczór, jadąc główną ulicą w Zagórzu, dostrzegł biegnącego prawym pasem... małego dzika.

Czytaj także: Podszywali się pod europosłankę PiS. Chcieli ją upokorzyć. Grozi im 8 lat więzienia

Mały dzik pędził co sił w małych dziczych nóżkach, nie bacząc na jadące za nim samochody.

- Uważajcie na drogach, zwłaszcza wieczorem. Mały dzik na ulicy Braci Mieroszewskich urządzał sobie wieczorny jogging na prawym pasie - pisze pan Bartosz i wrzucił na swój profil facebookowy film, ku przestrodze.

Mały dzik myślał, że to wyścig. Urządził sobie rajd ulicami Sosnowca
Sonda
Czy boisz się dzikich zwierząt?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE