Opuszczony Night Club Go Go Sistars. Co się tu musiało kiedyś wyprawiać! [ZDJĘCIA 18+]

2019-03-21 17:13

Dziś dawny Night Club Go Go Sistars stoi pusty, jednak po tym co zastali w nim Eksploratorzy z Katowic, można się tylko domyślać co tu się kiedyś musiało wyprawiać. 

Droga z Koziegłów do Kalet, trasa jak każda inna, jednak jeden budynek przy drodze przykuwa uwagę. Trudno bowiem nie zauważyć ogromnego różowego króliczka na ścianie, który jednoznacznie informuje, jaki kiedyś interes się tutaj kręcił. 

Choć od dawna wieje tu pustką, to nawet po latach w środku czuć atmosferę "grzechu". Opuszczony Sistars Club Go Go odwiedzili z aparatami członkowie grupy urbexowej  Eksploratorzy z Katowic 

Wchodząc przez taras do środka, w centralnym punkcie parteru znajduje się duży bar z kominkiem oraz mały podest z na którym znajdowała się rura do tańca. Na ścianach zachowały się kiepskiej jakości rysunki przedstawiające nagie panie w niedwuznacznych pozycjach czy kiczowate kolumny malowane spray'em. Na piętrze znajduje się kilka pokoi stylizowanych np, na styl azjatycki, w których przyjmowano klientów. 

>>> Te kobiety mają "lepkie ręce"! Złodziejki z woj. śląskiego poszukiwane przez Policję [ZDJĘCIA]

O tym miejscu krążą legendy. Wedle jednej z nich lokal został zamknięty, ponieważ doszło w nim do zabójstwa policjanta. Czy to prawda? Do tej pory nie udało się tego ustalić.

Poniżej możecie zobaczyć wideo z jednej z ostatnich eksploracji budynku.

Czytaj także: Gwałciciele z województwa śląskiego. To ich poszukuje Policja! [ZDJĘCIA]

ZOBACZ WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE