Orki z Majorki, czyli pan Bóg pojechał do Zabrza [WIDEO]

2015-07-27 11:35
Orki z Majorki
Autor: Youtube.com Orki z Majorki

"Pan Bóg też chciał mieć płetwę, ale nie może, więc pojechał do Zabrza". O co tu, chodzi? To fragment utworu, który już w sieci bije rekordy popularności. Kawałek Orki z Majorki w kilka dni obejrzało blisko 200 tysięcy osób. 

Za klip odpowiada Grupa Filmowa Darwin. "Orki z Majorki" to cover znanego soundtracku z filmu Uwolnić Orkę "Will You Be There" Michaela Jacksona. Tyle, że w rolach głównych występuje Jezus, a cały tekst został zaadaptowany na religijny.

Główni wykonawcy wraz  z chórem śpiewają m.in. że "Orki to takie pandy, tylko że w wodzie. I mają płetwy. Pan Bóg też chciał mieć płetwę, ale nie może, więc pojechał do Zabrza"

Skąd płetwy w Zabrzu? Tego nie wiemy, ale kawałek stał się hitem internetu. W zaledwie kilka dni na serwisie YouTube nazbierał blisko 200 tys. odtworzeń. Choć tak naprawdę kawałek powstał dawno, dopiero teraz został odkryty na nowo. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE