Nieprzytomny chłopiec leżał na ulicy. Przechodnie mu nie pomogli

2022-06-22 11:04
Tarnowskie Góry. Nastoletni chłopiec leżał na ulicy. Przechodnie mu nie pomogli
Autor: Shutterstock Tarnowskie Góry. Nastoletni chłopiec leżał na ulicy. Przechodnie mu nie pomogli

Nieprzytomny nastolatek leżał na chodniku w miejscowości Orzech w powiecie Tarnogórskim. Chłopiec był nieprzytomny, nie reagował na żadne bodźce i miał problemy z oddychaniem. Mijali go przechodnie, jednak nikt mu nie pomógł. Żaden z nich nie wezwał pogotowia i nie zainteresował się jego stanem. Z pomocą przyszedł dopiero policjant, który wracał do domu.

Na jednej z ulic w miejscowości Orzech w powiecie tarnogórskim leżał nieprzytomny nastolatek. Chłopiec miał problemy z oddychaniem, nie reagował na bodźce zewnętrzne. Obok dziecka przechodzili przechodnie. Nikt się nie zatrzymał i nie pomógł chłopcu. Zrobił to dopiero posterunkowy Artur Czyścik z bytomskiej prewencji. Policjant miał dzień wolny, wracając do domu dostrzegł leżącego na chodniku chłopca.

Porwał i zabił 11-letniego Sebastiana z Katowic. Optyk-morderca w końcu stanie przed sądem

- Starszy posterunkowy natychmiast wezwał pogotowie ratunkowe. Zajął się też chłopcem, zapewniając mu bezpieczeństwo, udrożnił drogi oddechowe, ułożył w pozycji bocznej ustalonej i monitorował funkcje życiowe do czasu przyjazdu pogotowia - informuje bytomska policja.

Express Biedrzyckiej 21.06 (Marcin Kierwiński, gen. Tomasz Drewniak, prof. Agnieszka Legucka) Sedno Sprawy: Wojciech Skurkiewicz
Sonda
Czy wiesz w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy niemowlakowi i dziecku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE