Piekary Śląskie: Zderzenie osobowej skody z toyotą. Wśród poszkodowanych dzieci

i

Autor: PSP Piekary Śląskie

Groźny wypadek w Śląskiem!

Piekary Śląskie. Czołowe zderzenie skody z toyotą! Dwie dziewczynki w szpitalu

2022-08-01 17:01

Wypadek w Piekarach Śląskich. W poniedziałek, 1 sierpnia około godz. 14.00 na drodze wojewódzkiej nr 911 doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki skoda z osobową toyotą. Drugie z aut siłą uderzenia zahaczyło o osobowe audi. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało pięć osób, z czego dwie to małe dziewczynki.

Wypadek w Piekarach Śląskich

Do groźnego wypadku w Piekarach Śląskich na drodze wojewódzkiej 911 doszło w poniedziałek, 1 sierpnia około godz. 14.00. Jak informuje straż pożarna, na wysokości skrzyżowania z ul. Jana Pawła II doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Portal piekary.info podaje, że osobowa skoda zjechała z niewiadomych przyczyn na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się z jadącą z naprzeciwka toyotą, w którą z kolei uderzyło audi.

Zobacz także: Basia próbowała ich rozdzielić. Zginęła pod kołami autobusu. Nikt nie odpowie za bójkę na Mickiewicza

W zdarzeniu uczestniczyło 7 osób. Pięć z nich, w tym dwoje dzieci (dziewczynki w wieku 2 i 7 lat, podróżujące toyotą), wymagało hospitalizacji. Wiadomo, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Droga była zablokowana. Strażacy pracowali na miejscu m.in. celem neutralizacji płynów eksploatacyjnych. Okoliczności wypadku zbada policja.

Zobacz również: Katowice. Z okna bloku wypadł człowiek. Tragedia na Korfantego

Tragiczny wypadek przy Dworcu Wileńskim. 19-latek wjechał w mężczyznę na przystanku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany