Pijana matka niemowlęcia uderzyła policjanta. Dantejskie sceny w Zabrzu

2022-05-13 11:36
Zabrze: Pijana matka opiekowała się niemowlęciem. Kobieta uderzyła policjanta
Autor: pixabay.com zdjęcie poglądowe

Kolejne, skandaliczne doniesienia z Zabrza dotyczące matki "opiekującej" się niemowlęciem. Policjanci przyjechali na interwencję do 20-latki. Kobieta "zajmowała się" czteromiesięcznym niemowlęciem. Mieszkanka Zabrza była kompletnie pijana, miała grubo ponad trzy promile alkoholu. Kiedy na miejscu pojawił się policjant, został uderzony przez 20-latkę.

Szokujące zdarzenie w Zabrzu. Pijana matka, która "opiekowała się" niemowlęciem, zaatakowała policjanta podczas interwencji. Jak podaje Komenda Miejska Policji w Zabrzu, zgłoszenie w sprawie mieszkające na ulicy Bytomskiej 20-latki przekazali pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. To oni ujawnili, iż kompletnie pijana kobieta miała zajmowała się czteromiesięcznym dzieckiem. - Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miała w organizmie 3,34 promila alkoholu. Mężczyzna, w którego towarzystwie przebywała, również był nietrzeźwy - podaje policja.

Zobacz także: Zabrze. Matka znęcała się nad 1,5-rocznym synkiem. W kwietniu dziecko miało złamaną nóżkę

Podczas interwencji kobieta uderzyła policjanta. Kobieta została zatrzymana, a dziecko trafiło pod opiekę rodziny. Matce niemowlaka przedstawiono zarzut dotyczący narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy publicznych. Może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Czytaj również: Zabrze. PIJANA matka LEŻAŁA na ulicy obok wózka z dzieckiem!

Sonda
Czy pijany rodzic powinien mieć możliwość ponownej opieki nad dzieckiem?
Dlaczego kobietom w ciąży tak często dokuczają żylaki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE