Pijany jechał na hulajnodze elektrycznej i wjechał w jadącego volkswagena

i

Autor: Shutterstock Pijany jechał na hulajnodze elektrycznej i wjechał w jadącego volkswagena

Co za brak wyobraźni!

Pijany jechał na hulajnodze elektrycznej. Huknął w jadącego volkswagena

Pędził hulajnogą elektryczną ulicami miasta. Spowodował kolizję. W jego organizmie krążyło prawie 1,5 promila alkoholu. pod Teraz musi za to słono zapłacić. Konsekwencje będą bardzo dotkliwe, szczególnie dla portfela.

W sobotę, 18 lutego 2023 r., około godziny 16:45 w Palowicach na ulicy Wiejskiej mężczyzna spowodował kolizję jadąc hulajnogą.

Ruda Śląska. Pędził hulajnogą elektryczną i huknął w jadący samochód. Był pijany

Jak informują policjanci z rybnickiej komendy policji, mundurowi zostali powiadomieni o kolizji drogowej z udziałem kierującego elektryczną hulajnogą. Okazało się, że 43-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego jadąc w kierunku ulicy Woszczyckiej, podczas manewru omijania zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem, którym kierowała 37-letnia kobieta.

Policjanci sprawdzili kierowcę hulajnogi pod kątem trzeźwości. Okazało się, że 43-latek miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. 

Za spowodowanie kolizji mieszkaniec powiatu rybnickiego został ukarany mandatem w wysokości 600 złotych, a za kierowanie hulajnogą elektryczną w stanie nietrzeźwości otrzymał kolejną grzywnę — tym razem w kwocie 2,5 tys. zł.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się kiedyś prowadzić auto po alkoholu?
Olsztyn. Pijany pędził hulajnogą. To musiało się tak skończyć
Nasi Partnerzy polecają