Wypadek w Rybniku

i

Autor: Policja/ Rybnik dla Was

Pociąg zmiażdżył traktor podczas cofania! Potworna tragedia w Rybniku

2022-02-22 10:33

Potworny wypadek w Rybniku. We wtorek, 22 lutego, na przejeździe kolejowym w Chwałowicach doszło do zderzenia pociągu i ciągnika. Traktor został kompletnie zmiażdżony, a jego kierowca był zakleszczony w pojeździe. Strażacy musieli go wyciągać. Niestety, nie udało się go uratować.

Koszmarny wypadek w Rybniku. We wtorek, 22 lutego, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy ul. Kożdoniów w Chwałowicach. Pociąg towarowy podczas manewru cofania uderzył w traktor. - Do zdarzenia doszło około godz. 8:40. Kierujący ciągnikiem, jadąc od Jankowic, wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg. Zginął na miejscu. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza. Trwa ustalanie tożsamości ofiary - mówi Bogusława Kobeszko, rzeczniczka KMP w Rybniku. Wiadomo, że poszkodowany jest jeszcze jeden mężczyzna, który znajdował się na tyłach pociągu. Obserwował on przejazd, zanim doszło do zdarzenia. Doznał urazu nogi. Maszynista był trzeźwy. Pociąg, który służy do rozładunku odpadów wydobywczych, wracał do kopalni.

Zobacz koniecznie: Makabra pod Częstochową. Rodzina przeżywa koszmar. Nie zidentyfikowała ciał odnalezionych kobiet

Poniżej zdjęcia ze zdarzenia dzięki uprzejmości serwisu Rybnik dla Was, który jako pierwszy opisał zdarzenie.

Policja odnalazła dwa ciała kobiet w Romanowie i truchło psa. Czy to zaginione Aleksandra i Oliwia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany