Makabra pod Częstochową. Rodzina przeżywa koszmar. Nie zidentyfikowała ciał odnalezionych kobiet

2022-02-22 10:21
Pogrzeb Aleksandry i Oliwii
Autor: POLICJA Pogrzeb Aleksandry i Oliwii z Częstochowy. Zostały zamordowane przez Krzysztofa R.

Rodzina nie była wstanie wczoraj (21.02.2022) podjąć próby identyfikacji odnalezionych ciał - przekazał w rozmowie z SE.pl prok. Krzysztof Budzik z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie. We wtorek, 22 lutego, odbędzie się kolejna próba identyfikacji. Na środę, 23 lutego, zaplanowano sekcję zwłok.

Makabra pod Częstochową. Rodzina przeżywa koszmar. Nie zidentyfikowała ciał odnalezionych kobiet

Rodzina zaginionych Aleksandry i Oliwii z Częstochowy, nie była wstanie w poniedziałek (21.02.2022) podjąć próby identyfikacji odnalezionych ciał w Romanowie.

- Rodzina nie była wstanie wczoraj podjąć próby identyfikacji odnalezionych ciał - przekazał w rozmowie z SE.pl prok. Krzysztof Budzik z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie. Prokurator zaznaczył także, że jeżeli dzisiaj również identyfikacja będzie niemożliwa, zostaną przeprowadzone badania DNA.

Sprawdź to! To tutaj znaleziono zwłoki Oli i Oliwii. Porażający widok. "Metr pod ziemią" [ZDJĘCIA, FILM]

Na środę, 23 lutego, zaplanowano sekcję zwłok. Zostanie ona przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Katowicach. Sekcja ma pomóc w określeniu przyczyny śmierci odnalezionych kobiet.

52-letni Krzysztof R., podejrzany o zabójstwo Aleksandry i jej córki Oliwii, nie został jeszcze ponownie przesłuchany po odnalezieniu ciał w Romanowie. Te czynności zostaną przeprowadzone na bieżąco.

Zobacz zdjęcia: To tutaj znaleziono zwłoki Oli i Oliwii. Porażający widok. "Metr pod ziemią"

To tutaj znaleziono zwłoki Oli i Oliwii

Krzysztof R., któremu prokuratura postawiła zarzut podwójnego zabójstwa, a także bezprawnego zainstalowania kamery w mieszkaniu pani Aleksandry, konsekwentnie milczy. Mężczyzna nie przyznaje się do zabójstwa, nie składa wyjaśnień.

Przeczytaj koniecznie: Kim jest Krzysztof R., który miał zabić Aleksandrę i Oliwię? Nowe fakty

Przypominamy. W poniedziałek 21 lutego w Romanowie w powiecie częstochowskim, policjanci odnaleźli dwa ciała kobiet i truchło psa. Ciała znajdowały się około metr pod ziemią, w odległości zaledwie kilku metrów od siebie i kilkunastu metrów od leśnej drogi. Prokuratura nie informuje w jakim stanie znajdowały się odnalezione ciała, ani tego, jaki mógł być motyw sprawcy. Wiadomo, że zaginione znały Krzysztofa R., ufały mu. Mieli ogródki działkowe obok siebie.

POLICJA PRZEZ PONAD TYDZIEŃ PROWADZIŁA POSZUKIWANIA ALEKSANDRY I OLIWII. DO POSZUKIWAŃ UŻYWANO M.IN. HELIKOPTERA, DRONÓW I PSÓW TROPIĄCYCH

Policja odnalazła dwa ciała kobiet w Romanowie i truchło psa. Czy to zaginione Aleksandra i Oliwia?

Zabójstwo Oli i Oliwii. Najnowsze informacje

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE