Częstochowa: Zaginięcie matki i córki. Aleksandra i Oliwia nie żyją

i

Autor: Policja Częstochowa Policja wciąż szuka matki i córki z Częstochowy. Gdzie jest Aleksandra i Oliwia?

Częstochowa: Aleksandra i Oliwia nie żyją?! Zatrzymany 52-latek z zarzutem zabójstwa!

2022-02-16 9:42

Częstochowa: Zatrzymany w niedzielę 52-latek usłyszał zarzut zabójstwa 45-letniej Aleksandry i jej córki Oliwii. Obie zaginęły w tajemniczych okolicznościach 10 lutego. Kilkudniowe poszukiwania nadal nie przyniosły rezultatu. W środę, 16 lutego, Polska Agencja Prasowa podała, że 52-letni mężczyzna jest podejrzany o popełnienie zbrodni.

Częstochowa: Zaginięcie matki i córki. 52-latek przyznał się do zabójstwa

52-letni mężczyzna, którego policja zatrzymała w niedzielę (13 lutego), usłyszał zarzut zabójstwa Aleksandry W. (45 l.) i jej córki Oliwii W. (15 l.). - W toku prowadzonych na szeroką skalę czynności na podstawie ustaleń dowodowych prokurator z Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Południe podjął decyzję o tym, aby zatrzymanemu w tej sprawie w niedzielę mężczyźnie ogłosić zarzut zabójstwa obu tych kobiet, połączonego z bezprawnym pozbawieniem ich wolności - mówi Krzysztof Budzik z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie. 52-latek nie przyznał się do popełnienia zbrodni. Jeszcze w środę sąd ma rozpoznać wniosek o aresztowanie podejrzanego.

Zobacz także: Krzysiek i Marcin zginęli w Krupskim Młynie. Drużyna straciła kapitana. „Będzie nas oglądał z nieba” [ZDJĘCIA]

Tymczasem Sabina Chyra-Giereś z policji w Częstochowie informuje, że poszukiwania nadal trwają. - My wciąż szukamy zaginionej 45-latki i jej córki - mówi w rozmowie z Super Expressem.

Częstochowa. Zaginięcie matki i córki. Poszukiwania trwają kolejną dobę

Zaginięcie matki i córki miało miejsce 10 lutego. Policja udostępniła ich wizerunek oraz zdjęcia samochodu 45-latki, którym miały się tego dnia poruszać. Auto zostało pozostawione na parkingu. We wtorek, 15 lutego, poinformowano o zatrzymaniu 52-latka. Tego samego dnia policja informowała, że poszukiwania są prowadzone w rejonie ogródków działkowych, gdzie ostatnim razem widziano 45-letnią kobietę. W akcję było zaangażowanych mnóstwo służb m.in. strażacy i kadeci ze szkoły pożarniczej. Wykorzystywano także drony, quady i psy tropiące.

Zobacz koniecznie: Częstochowa: Kim jest 52-latek, który miał zabić Olę i Oliwię? Nowe fakty

Częstochowa. Zaginięcie matki i córki. Nowe fakty

23-letni Adrian w brutalny sposób zamordował staruszkę i podpalił jej dom?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany