To tutaj znaleziono zwłoki Oli i Oliwii. Porażający widok. Serce pęka [ZDJĘCIA]

i

Autor: Policja Śląska

To tutaj znaleziono zwłoki Oli i Oliwii. Porażający widok. "Metr pod ziemią" [ZDJĘCIA, FILM]

Zaginięciem matki i córki z Częstochowy żyła cała Polska. Niestety, wszystko wskazuje na to, że w poniedziałek (21 lutego) policjanci natrafili na ciało Aleksandry W. (45 l.) i jej córki Oliwii W. (15 l.). Stróże prawa dodali również, że w lesie nieopodal wsi Romanów znaleźli także truchło psa. To prawdopodobnie Fado, piesek rasy shih tzu, który należał do zaginionych. Tak wygląda miejsca odnalezienia zwłok dwóch kobiet.

Częstochowa. Znaleziono zwłoki dwóch kobiet. To Aleksandra i Oliwia?

W poniedziałek (21 lutego) rzeczniczka policji w Częstochowie Sabina Chyra-Giereś przekazała informację o odnalezieniu zwłok kobiety i psa. - W trakcie poszukiwać policjanci odnaleźli ciało kobiety i truchło psa. Ciało było zakopane, znajdowało się około metr pod ziemią - poinformowała podczas briefingu prasowego. Około godziny później potwierdzono odnalezienie drugich zwłok. - Znajdowały się kilka metrów od ujawnienia pierwszych, również były zakopane około metra pod ziemią - dodała Chyra-Giereś. Wszystko wskazuje na to, że są to ciała Aleksandry W. (45 l.) i Oliwii W. (15 l.). Kobieta zaginęła z córką w czwartek, 10 lutego. Policja w trzy dni później zatrzymała Krzysztofa R. To 52-latek, były partner Aleksandry. Mieszkał na działce, która mieściła się tuż obok działki 45-latki. Usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa. Dowody jednoznacznie wskazywały na jego winę. Rozpoczęło się poszukiwanie ciał, które zakończono w poniedziałek.

To tutaj znaleziono zwłoki Oli i Oliwii

To tutaj znaleziono zwłoki dwóch kobiet

Ciała, które należą najprawdopodobniej do Oli i Oliwii, znaleziono w lesie koło wsi Romanów, niecałe 20 kilometrów na południe od Częstochowy, przy drodze krajowej nr 91. Policjantów naprowadzili na to miejsce świadkowie, którzy widzieli w tym rejonie forda focusa należącego do Aleksandry W. Najpewniej Krzysztof R. przywiózł ciała swoich ofiar jej autem i tutaj właśnie je zakopał. Przeczesywanie tego terenu rozpoczęto w niedzielę (20 lutego). Zwłoki pierwszej z kobiet znaleziono między drzewami. Teren w tym miejscu miał miękkie podłoże. Podczas przeszukiwania policjanci natknęli się na twardszy element. Rozpoczęli odkopywanie, które zakończyło się ujawnieniem zwłok. Kilka metrów dalej znaleziono drugie ciało. Teraz policjanci przeprowadzają pod nadzorem prokuratury czynności, których celem będzie potwierdzenie tożsamości ofiar. Poniżej zdjęcia z miejsca znalezienia zwłok.

Zabójstwo Oli i Oliwii. Najnowsze informacje

Sonda
Czy za zabójstwo dziecka powinna być kara śmierci?
Zaginięcie matki i córki z Częstochowy. Policjanci znaleźli zwłoki