Ruda Śląska: Zwłoki kobiety przy torach kolejowych

i

Autor: Policja Ruda Śląska Mundurowi publikują zdjęcia. Proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości denatki

Uwaga! Bardzo drastyczne zdjęcia

Policja prosi o pomoc w identyfikacji kobiety. Jej ciało znaleziono przy torach. DRATYCZNE ZDJĘCIA

Policja z Rudy Śląskiej prosi o pomoc w identyfikacji kobiety, które ciało zostało znalezione przy torach kolejowych w rejonie rampy w Bielszowicach. Śledczy znaleźli zwłoki 26 listopada i od tamtej pory nie udało się ustalić tożsamości kobiety. Kobieta zmarła prawdopodobnie w wyniku zderzenia z lokomotywą.

Policja prosi o pomoc w identyfikacji kobiety. Uwaga! Materiał zawiera DRASTYCZNE ZDJĘCIA

Zwłoki kobiety policjanci odkryli w nocy 26 listopada bieżącego roku, przy szlaku kolejowym w Rudzie Śląskiej – Bielszowicach. Zgon kobiety nastąpił najprawdopodobniej w wyniku doznanych obrażeń głowy powstałych na skutek zdarzenia komunikacyjnego (potrącenie przez lokomotywę). Do chwili obecnej nie zdołano zidentyfikować zwłok. Dlatego policjanci z Rudy Śląskiej zdecydowali się na publikację bardzo drastycznych zdjęć, w nadziei, że uda się zidentyfikować kobietę.

Sprawą zajmują się stróże prawa z Wydziału Kryminalnego rudzkiej komendy. Obecnie prowadzą czynności identyfikacyjne dotyczące ustalenia tożsamości kobiety o nieustalonej jak dotąd tożsamości. Poniżej szczegółowe dane, które mogą pomóc w rozpoznaniu denatki.

Rysopis: Kobieta w wieku od 45 do 60 lat, wzrost około 157  cm. Normalnej budowy ciała, uszy średnie, nos średni, oczy prawdopodobnie szare, włosy długości około 20 cm, siwiejące, lekko falowane, w uzębieniu liczne braki.

Znaki szczególne: Na lewym ramieniu blizna typowa jak po zabiegu chirurgicznym długości 12 cm. 

Opis Ubioru:  Ubiór ogólnie niedbały. Kurtka czarna, zimowa z kapturem, zapinana na zamek  rozmiar L  / sweter wciągany przez głowę z przędzy oliwkowej i czarnej z czarnymi wzorami z przodu /  bluzka(koszulka) z krótkim rękawem, szara z rysunkami kotka z kreskówek rozmiar 40-42, M  / rajtuzy-getry czarne grubo tkane / buty czarne zimowe do kostek zapinane na rzep, długość podeszwy 25 cm.

Tragedia na Olszynce Grochowskiej. Kobieta zginęła pod kołami pociągu
Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany