Policjanci z Katowic wzięli udział w nietypowych zawodach. Na drążku robią cuda! [ZDJĘCIA]

2020-06-30 17:59 RS
Policjanci z Katowic wygrali prestiżowe zawody!
Autor: Policja Śląska Na drążku robią cuda!

Takich mocarzy może nam pozazdrościć cała Polska! Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach wzięli udział w nietypowych zawodach, w których liczy się przede wszystkim siła. W niedzielę 12 czerwca na Placu Wolności w Radzyniu Podlaskim, rozpoczęły się VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa w Podciąganiu na Drążku. Zgadnijcie, kto był najlepszy...

VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa w Podciąganiu na Drążku rozpoczęły się 28 czerwca w samo południe na Placu Wolności w Radzyniu Podlaskim. W zawodach wzięło udział wielu zawodników z całego kraju, w tym policjanci z Katowic. Odział Prewencji reprezentowali mł. asp. Adam Biedziak, sierż. Mateusz Ciesielski i sierż. Wojciech Obtułowicz.

Jak nietrudno się domyślić, najważniejszym puntem całego wydarzenia były zawody w podciąganiu na drążku. Policjanci z Katowic pokazali, że drzemią w nich nieskończone pokłady siły i energii. W zawodach byli bezkonkurencyjni - wygrali zarówno klasyfikację indywidualną, jak i drużynową. Reprezentacja OPP w Katowicach łącznie zrobiła 743 powtórzenia! W kategorii open bezkonkurencyjny był mł. asp Adam Biedziak, który podciągnął się prawie 300 razy (dokładnie 289).

Klasyfikację służb mundurowych zdominowali policjanci z katowickiego oddziału - zwyciężył mł. asp. Adam Biedziak, drugi był sierż. Mateusz Ciesielski, a sierż. Wojciech Obtułowicz znalazł się tuż za podium. W zawodach zostały także rozegrane konkurencje w podciąganiu na drążku kobiet, przysiady kobiet z 20 kilogramową kamizelką oraz pompki na komendę.

Na zakończenie imprezy zawodnicy otrzymali nagrody, dyplomy i wyróżnienia od Starosty Radzyńskiego, Burmistrza Radzynia Podlaskiego, organizatorów i sędziów. Na pewno to bardzo wartościowe pamiątki, podobnie jak pęcherze, które pojawiły się na skórze rąk katowickich mocarzy! Przyłączamy się do gratulacji. Poniżej prezentujemy zdjęcia z zawodów.

Rozebrał się i wskoczył do kanału portowego. Interweniowała policja

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.