Zwłoki w potoku

i

Autor: Shutterstock, Andrzej Lange/Super Express, archiwum prywatne Zwłoki w potoku

Bardzo smutne wieści

Poszedł do kościoła, po raz ostatni spotkał się z kolegą. Ceniony lekarz nie żyje

2023-04-18 12:02

W poniedziałek, 17 kwietnia 2023 r., z potoku Goławieckiego w Lędzinach wyłowiono ciało byłego radnego powiatowego, a także cenionego lekarza. Gdy nie wrócił o umówionej godzinie, jego żona powiadomiła policję. To właśnie policjanci będą wyjaśniać tę sprawę pod nadzorem prokuratury.

Nie żyje znany lekarz. Jego ciało wyłowiono z lędzińskiego potoku

W poniedziałek, 17 kwietnia z potoku Goławieckim w Lędzinach wyłowiono ciało mężczyzny. Niestety, okazało się, że to zaginiony były radny i ceniony lekarz, Andrzej B.

O zaginięciu mężczyzny powiadomiła jego żona.

- W poniedziałek, 17 kwietnia, do Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu zgłosiła się osoba, która złożyła zawiadomienie dotyczące zaginięcia 59-letniego mężczyzny. Kilka godzin później zwłoki mężczyzny znaleziono w potoku Goławieckim w Lędzinach – przekazuje nam p.o. mł. asp. Katarzyna Szewczyk.

Mężczyzna wyszedł z domu w niedzielę, 16 kwietnia, o godzinie 8 rano. Później spotkał się z kolegą, a o godzinie 12 miał wrócić do domu.Niestety, nie wrócił.

O śmierci lekarza powiadomiła jego żona, która wcześniej prosiła w mediach społecznościowych o pomoc w odnalezieniu męża. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Tychach.

Sonda
Czy wiesz jak udzielić pierwszej pomocy, osobie która zasłabła?
Akcja ratunkowa w Sobótce. Szukają zaginionych nurków
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają