Wypadek w Ornontowicach

i

Autor: Policja Śląska Ornontowice: Wjechali samochodem w słup, który runął na dom

Potężny huk na dachu obudził go ze snu! To nie były sanie świętego Mikołaja

2021-12-06 13:11

Lokator tego domu z Ornontowic miała nocą 6 grudnia "odwiedziny" na dachu, ale nie chodziło o Mikołaja wchodzącego przez komin. Na budynek runął słup energetyczny! A wszystko przez samochód, który we wspomniany słup uderzył. Ci, którzy nim jechali, krótko po wypadku się rozpłynęli! Policja musiała ich odnaleźć.

Wypadek miał miejsce 6 grudnia o godz. 2.00 w nocy w Ornontowicach. Samochód osobowy uderzył w słup energetyczny, który runął na dach budynku jednorodzinnego. - Mieszkaniec uszkodzonego budynku przekazał policjantom, że w środku nocy usłyszał ogromny huk i poczuł wstrząs. Kiedy wyszedł przed dom, w samochodzie, na miejscu pasażera, siedział młody mężczyzna, który natychmiast oddalił się w kierunku jednego z osiedli mieszkaniowych - przekazuje policja. Mundurowym nie pozostało nic innego, jak tylko ruszyć w poszukiwania za kierowcą. Wkrótce udało się go odnaleźć.

Zobacz również: Wstrząs w kopalni Bielszowice. Drugi górnik odnaleziony. Tragiczne informacje [RELACJA]

- Udało się już ustalić właściciela pojazdu, a także mężczyznę, który prawdopodobnie był uczestnikiem zdarzenia. Obaj zostali przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Obaj byli pijani - informuje policja. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono szczegółowe oględziny pojazdu i zabezpieczone liczne, w tym również biologiczne, ślady. Sprawę wyjaśniają policjanci Komisariatu Policji w Orzeszu.

Wypadek w kopani Bielszowice
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE