Sosnowiec. Zakrwawiony 33-latek wybiegł z altany bez spodni. Znaleziono tam spalone zwłoki kobiety

2021-02-01 11:37
Pożar altany w Sosnowcu
Autor: Kasia Zaremba

Makabryczne odkrycie w Sosnowcu. W niedzielę przy ul. Żeglarskiej doszło do pożaru altany ogrodowej. Przybyli na miejsce strażacy znaleźli spalone zwłoki kobiety. Policjanci wyjaśniają sprawę tego zdarzenia. W szpitalu przebywa nadal mężczyzna, który również ucierpiał w wyniku pożaru.

Sosnowiec. Pożar altany przy ul. Żeglarskiej. Znaleziono zwęglone zwłoki kobiety

Do zdarzenia doszło 31 stycznia w Sosnowcu przy ul. Żeglarskiej. W jednej z altan, które znajdują się na terenie miejscowych ogródków działkowych, doszło do pożaru. Na miejsce udały się zastępy straży pożarnej. Niestety, finał akcji był tragiczny. - Strażacy znaleźli zwęglone zwłoki kobiety. Na razie nie wiadomo, ile miała lat. Śledczy pracowali na miejscu pod nadzorem prokuratora. Również w poniedziałek będą prowadzone czynności w tej sprawie pod nadzorem biegłego - mówi Sonia Kepper z sosnowieckiej komendy.

Czytaj również: Chorzów. Kobieta umierała na ulicy. Gdy ratownicy ją reanimowali, ktoś ukradł jej torebkę!

Wiadomo również, że jedna osoba została ranna w wyniku pożaru. To 33-letni mężczyzna. Obecnie przebywa w szpitalu. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, 33-latek uciekł z miejsca zdarzenia (był zakrwawiony, miał na sobie tylko koszulkę, był bez spodni) i płynął przez rzekę Przemszę, po czym znalazł się już na obszarze Mysłowic. Tam miał zostać znaleziony przez służby. Krótko po jego wybiegnięciu w altanie miało dojść do wybuchu. Na razie nie wiadomo, jakie były okoliczności tego zdarzenia. Policjanci czekają, aż będą mogli przesłuchać rannego mężczyznę.

NOWE FAKTY w sprawie pożaru w Sosnowcu: Piękna Sabina spłonęła w altanie. Jej narzeczony rzucił się bez spodni do ucieczki

Sosnowiec: Zakrwawiony 33-latek wybiegł z altany bez spodni. W środku były spalone zwłoki kobiety
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE