Prawdziwe włoskie smaki na wyciągnięcie ręki. Odwiedź Terra Mare!

2020-06-10 12:28 Artykuł sponsorowany
Terra Mare
Autor: mat.prasowe

Terra Mare to prawdziwa włoska restauracja, w której nie znajdziecie półproduktów. Makaron i chleb przygotowywane są na miejscu, a owoce morza dostarczane dwa razy w tygodniu pochodzą ze słonecznej Italii.

Przy Alei Roździeńskiego 191 w Katowicach znajdziecie Terra Mare, miejsce wyjątkowe nie tylko jeśli chodzi o wystrój, ale przede wszystkim jedzenie. W menu znajdziecie wyjątkowe pasty, pizzę, steka z tuńczyka czy polędwicy wołowej. I oczywiście, owoce morza. W dowolnych wersjach i kombinacjach. Co powiecie na carpaccio z ośmiornicy, zupę rybną z owocami morza? A może skusicie się na grillowane macki ośmiornicy? Warto podkreślić, że Terra Mare to jedno z pierwszych miejsc gdzie znajduje się homarium.

Terra Mare
Autor: mat.prasowe

Miejsce dla smakosza!

Czy wiedzieliście, że najstarsza zamknięta butelka wina pochodzi z 350 roku i znajduje się w Muzeum Historycznym Pfalz w Niemczech? Pewnie zastanawiacie się, dlaczego mowa tutaj o winach? Bo oprócz włoskich dań właściciele restauracji Terra Mare pomyśleli również o wielbicielach wina i nie tylko. Przy restauracji powstała winiarnia, w której prowadzone są cykliczne degustacje win. Dodatkowo, każdy może zakupić wybrane wino na miejscu, ponieważ restauracja dysponuje bardzo szerokim wyborem trunków, natomiast w razie trudności Sommelier fachowo doradzi w doborze i zakupie odpowiedniego wina.

Więc jeśli chcecie spróbować nowych smaków, a przy tym napić się dobrego wina koniecznie odwiedźcie Terra Mare. Więcej informacji o restauracji oraz menu znajdziecie >>tutaj<<.

Terra Mare
Autor: mat.prasowe

Restauracja Winiarnia Terra Mare

Al. Roździeńskiego 191; 40-314 Katowice

Rezerwacja/Organizacja imprez: tel. + 48 515 055 600

mail: restauracja@terramare.pl

Artykuł sponsorowany