Mariusz Wołosz podczas Dni Bytomia 2022

i

Autor: UM Bytom

Prezydent Bytomia gwiazdą disco-polo? Mariusz Wołosz wyszedł na scenę i zaśpiewał ten utwór! Mieszkańcy pieją z zachwytu

2022-06-27 9:58

Prezydent Mariusz Wołosz zaskoczył wszystkich mieszkańców! Podczas odbywających się w ostatni weekend Dni Bytomia włodarz miasta wyszedł na scenę i pokazał nutkę swoich możliwości lokalnych. Mieszkańcy są wniebowzięci! - Ależ Pan prezydent ma piękny głos - komentują internauci!

Dni Bytomia 2022 upłynęły pod znakiem wielkich gwiazd! Na scenie, która stanęła na placu Sobieskiego, pojawili się m.in. Patrycja Matkowska, O.S.T.R., C-BooL, Blue Cafe czy żeńskie trio Mirami. Jednak największym zaskoczeniem był występ... prezydenta Bytomia, Mariusza Wołosza. Włodarz miasta świetnie się bawił podczas całej imprezy. Na jego profilu na Facebooku można znaleźć filmik, na którym widać, jak prezydent tańczy z mieszkańcami trzymając się za ręce. Prezydent Bytomia postanowił w niezwykły sposób zapowiedzieć zespół Long&Junior. Po tym, jak oficjalnie otworzył na scenie Dni Bytomia, zaśpiewał cztery wersy znanego utworu „Bądź moją królową”. Poniżej można zobaczyć króciutkie nagranie.

NIE PRZEGAP: Strzelanina w Zabrzu. Ujawniono szokujące nagranie! W tle krzyk i płacz dziecka

Trzydniowa impreza obfitowała w wiele atrakcji, ale to właśnie występ prezydenta Bytomia przykuł największą uwagę. Internauci są zachwyceni umiejętnościami wokalnymi Mariusza Wołosza. - Ależ Pan Prezydent piękny ma głos - napisała pani Iwona. - Brawo Mariusz, piękny wokal - dodała kolejna z komentujących. - Pięknie, to się nazywa prezydent do tańca i różańca... - twierdzi pani Joanna. - Mariusz Wołosz za rok liczymy na dłuższy występ  - komentował Bartek. 

Sonda
Czy prezydent Bytomia poradziłby sobie w branży disco-polo?
Najlepszy Koncert Świata w Warszawie. Zobacz kto wystąpił
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE