Próbował porwać dziewczynkę z placu zabaw. Mieszkańcy zareagowali błyskawicznie

i

Autor: laterjay/Pixabay Zdjęcie ilustracyjne. Próbował porwać dziewczynkę z placu zabaw. Mieszkańcy zareagowali błyskawicznie

Szok!

Próbował porwać dziewczynkę z placu zabaw. Mieszkańcy zareagowali błyskawicznie

Na jednym z osiedli w Kłobucku ktoś próbował porwać bawiącą się na placu zabaw 11-letnią dziewczynkę. Mężczyzna zostawił włączony silnik samochodu, otworzył bagażnik i wołał dziewczynkę. Mieszkańcy osiedla nie wahali się nawet przez chwilę.

Chciał porwać dziewczynkę z placu zabaw? Mieszkańcy zareagowali

W Kłobucku miało dojść do próby porwania 11-letniej dziewczynki z placu zabaw. Do tego przerażającego zdarzenia miało dojść 17 września około godz. 11. W okolice placu zabaw przy ul. Rómmla miał podjechać mężczyzna czarnym autem, prawdopodobnie marki BMW. Mężczyzna zatrzymał auto przy placu zabaw, nie wyłączył silnika. Wyszedł z auta, otworzył bagażnik i zaczął nawoływać dziewczynkę, która bawiła się na placu zabaw.

W tym momencie interweniowali mieszkańcy, którzy byli świadkami całego zdarzenia obserwując wydarzenia z okna swojego mieszkania. Zaczęli krzyczeć do dziewczynki, aby uciekała czym spłoszyli również mężczyznę, który natychmiast odjechał spod placu zabaw. 

W rozmowie z portalem klobucka.pl ojciec 11-latki powiedział, że samochód miał charakterystyczne oznakowanie na tylnej szybie. Prawdopodobnie lwa, tygrysa lub innego przedstawiciela z gatunku drapieżnych kotów. 

Policja informację o zdarzeniu otrzymała w poniedziałek. Mundurowi zabezpieczyli nagrania monitoringu, a także zebrali zeznania świadków. Na ten moment żadnych postępów w tej sprawie nie poczyniono, a potencjalnego kidnapera nie namierzono.

Cezary R. porwał żonę i córeczkę. W Sądzie Rejonowym w Białymstoku zapadł wyrok
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Nasi Partnerzy polecają