QUIZ. W którym mieście w Śląskiem rządzi ten prezydent? Dopasuj miejsce do nazwiska

2021-05-11 12:00 Bartosz Wojsa
W którym mieście   rządzi  ten prezydent?
Autor: GRAFIKA SE Anna Szamborska W którym mieście rządzi ten prezydent?

Słyszycie te nazwiska dosyć często, ale czy potrafilibyście wskazać, z jakim miastem związane są te osoby? W którym mieście w województwie śląskim rządzi ten prezydent? Dopasuj miejsce do nazwiska. Łatwo nie będzie, lecz wstyd nie zdobyć chociaż połowy punktów! Trzymamy kciuki za jak najlepszy wynik. QUIZ znajdziecie poniżej. Powodzenia!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE