Robili TO w nocy w lesie w Lublińcu. Nakryła ich fotopułapka

i

Autor: Nadleśnictwo Lubliniec/Facebook Robili TO w nocy w lesie w Lublińcu. Nakryła ich fotopułapka

Robili TO w nocy w lesie w Lublińcu. Nakryła ich fotopułapka

Szok! To co uchwyciła fotopułapka w lublinieckim lesie, nie mieści się w głowie. Bez najmniejszego skrępowania, oddawali się emocjonalnym igraszkom. Wszystko się na grało! Borsucza rodzinka figlowała w najlepsze tuż przed swoją norą.

Robili TO w nocy w lesie w Lublińcu. Nakryła ich fotopułapka

Nocą gdy nikt nie widzi, tuż za miastem... Borsuki są dość pospolitymi mieszkańcami lasu, ale są też niezwykle tajemnicze, gdyż norę opuszczają zazwyczaj po zmroku, a przed wschodem słońca wracają niezauważone - pisze Nadleśnictwo Lubliniec na swoim profilu na Facebooku.

Czytaj także: Szef Psycho Fans znów stanie przed sądem. Maciej M. miał nakłaniać do zabicia prokuratora

Leśnicy pokazali filmik, na którym widać, jak rodzina borsuków oddaje się borsuczym figlom, tuż przed wejście do swojej nory. Na nagraniu z foto pułapki doskonale widać, w jaki sposób borsuki bawią się między sobą nocą, gdy wszyscy inni śpią. Pogryzanie, skakanie na grzbiet, podbieganie i borsucze zapasy. Musicie zobaczyć koniecznie ich urocze harce. Prezentujemy je w filmiku poniżej.

Sonda
Co myślisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają